گارد تیراندازی کهنه کار دمار دروزان از جمله بازیکنانی بود که تیم سن آنتونیو اسپرز در معامله پرفروش دریافت کرد که کاوی لئونارد را در تابستان ۲۰۱۸ به تورنتو رپتورز فرستاد. دروزان ممکن است تا حدودی موفق به ایجاد یک عملکرد چشمگیر در دو سال اول خود در سن آنتونیو شده باشد، اما به نظر نمی رسد او بازیکنی باشد که تیم را به عنوان مشاجره هدایت کند. پس از آن که در این فصل موفق به کسب نقطه حذفی نهایی در کنفرانس غرب نشدند، شایعات شروع به گردش در اطراف دروزان و آینده اش با اسپرز کرده اند.

با پیامدهای مالی همه گیر کروناویروس به کل لیگ، نشانه های متعددی اشاره می کنند که دروزان به سال پایانی قراردادش با اسپرز انصراف خواهد داد. با این حال گرگ سوارتز از بلاخر گزارش به جای ماندن Bleacher Report در کنار یک تیم متوسط برای یک فصل دیگر پیشنهاد کرد که گارد تیراندازی کهنه کار باید سعی کند به دنبال یک معامله امضا و تجارت با اسپرز در آژانس آزاد سال ۲۰۲۰ باشد.

اگرچه او مردد باقی می ماند به ساقه توپ از فراتر از قوس، سوارتز معتقد است که DeRozan هنوز هم انتظار می رود برای دریافت علاقه قوی از تیم هایی که در نیاز وخیم از قدرت ستاره اضافی برای افزایش شانس خود را از ادعا برای عنوان قهرمانی NBA در سال آینده، مانند بروکلین نتس و پورتلند تریل بلیزرز.

“با تعداد کمی از تیم های پیش بینی شده حتی نزدیک به 28 میلیون دلار در فضای کلاه، شاید بهترین چیز برای همه احزاب این است که به دنبال امضا و تجارت است. چنین گزینه ای به دروزان اجازه می دهد تا قراردادی را که از سن آنتونیو می خواهد به دست آورد، با این حال حق رای دادنی پیدا می کند که بهتر است با جدول زمانی خودش همسو شود. اگر اسپرز نمی خواهد در درازمدت متعهد به دروزان شود و نگران از دست دادن او برای هیچ چیز در آژانس آزاد باشد، این گزینه باید از آن ها نیز درخواست تجدید نظر کند. DeRozan خواهد بود یک ستاره سوم خوب با بروکلین نتس، و پورتلند تریل بلیزرز می تواند بازی سازی کوچک به جلو استفاده کنید، بیش از حد.”

DeMar DeRozan #10 of the San Antonio Spurs moves against Zach LaVine #8 of the Chicago Bulls at the United Center on January 27, 2020 in Chicago, Illinois.جاناتان دانیل/ گتیتصاویر

دروزان ممکن است نشانه قوی نشان نداده باشد که دیگر از اسپرز خوشحال نیست، اما در این مرحله از دوران حرفه ای اش، قطعاً بهتر است برای تیمی بازی کند که شانس مشروعی برای آوردن جایزه لری اوبرایان به خانه دارد. اگرچه توانایی فاصله کف خود را یک مسئله بزرگ باقی خواهد ماند، او خواهد شد مناسب جذاب در کنار ایروینگ و کوین دورانت در بروکلین یا دامیان Lillard و CJ مک کولوم در پورتلند.

ارسال دروزان به نت ها یا تریل بلیزرز از طریق یک معامله امضا و تجارت نیز ممکن است برای اسپرز مفید باشد. گذشته از اجتناب از پرداخت مقدار هنگفتی پول به او، آن ها همچنین می توانستند دارایی هایی دریافت کنند که می تواند به آن ها در سرعت بخشیدن به روند بازسازی کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im