NBA Rumors: Danny Green نظرات به JR Smith آشکار علاوه بر این به لیکرز فهرست

با گزارش نشان می دهد که رایگان-عامل گارد J. R. Smith نزدیک به امضای قرارداد با لس آنجلس لیکرز برای بقیه 2019-20 فصل یکی از تیم های کلیدی چرخش بازیکنان به جلو/گارد دنی سبز ارائه افکار خود را بر روی این موضوع در پادکست اخیر ،

به نقل ClutchPointsسبز به نظر می رسد در روز سه شنبه نسخه ای از این نبرد برای L. A. , پادکست, که در آن او در مورد موضوعات متعدد با میزبان تومر Azarly و رایان بخش است. صحبت کردن در مورد امکان اسمیت پیوستن به لیکرز در زمان برای از سرگیری فصل بعد در این ماه کهنه wingman گفت که او از طرفداران 34 ساله را به بازی اضافه کرد که او “سزاوار فرصت” را به نگه داشتن در NBA بازی بسیار شبیه به دیگر دیرین مهره های اصلی از جمله کارملو آنتونی و جمال کرافورد.

“حرفه ای شده است در این لیگ برای یک مدت طولانی من را دیده اند او را ما از همان منطقه او را از شرق من او را دیده ام تمرین در اینجا وجود دارد. او آماده است او مانند به نظر می رسد او آماده شده برای این فراخوان برای یک دقیقه. خواهیم دید که چگونه از آن می رود آن بالا پرداخت درجه. من نمی تصمیم گیری در آن. اما اگر او این فرصت را که آیا آن را با ما و یا با یک تیم دیگر. او خواهید بود علاوه بر بزرگ به هر کجا که او می رود.”

با توجه به این که سبز بسیار شبیه اسمیت است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک گارد تیراندازی, روشن نیست که آیا هر دو جانبازان را در رقابت مستقیم با یکدیگر دقیقه یک بار راه اندازی مجدد در حال انجام است.

JR Smith, then with the Cleveland Cavaliers, is defended by Los Angeles Lakers guard Kobe Bryant.
  هری چگونه / گتی ایماژ

همانطور که از شنبه, به گزارش پیشنهاد شده است که لیکرز بودند در مراحل پایانی توافق با اسمیت که بازی کرده است و در NBA پس از نوامبر 2018 زمانی که او هنوز هم استیلای برای Cleveland Cavaliers. همانطور که از نوشتن این معامله هنوز به طور رسمی ساخته شده اما سابق ششم مرد سال پاسخ به چند توییت از سابق و فعلی بازیکنان NBA که تبریک گفت و او را پیش از او انتظار بازگشت به لیگ.

اگر اسمیت می کند و در نهایت در لس آنجلس’ فهرستی او را به عنوان جایگزینی برای دسته کوچک موسیقی جاز گارد اوری بردلی که تصمیم گرفتند از فصل راه اندازی مجدد با توجه به نگرانی خانواده. در حالی که او جامد حرفه ای به طور متوسط 12.5 امتیاز 3.2 ریباند و 2.1 کمک و تیراندازی درصد 37.3 درصد از سه نقطه محدوده سابق دبیرستان phenom تلاش در جهت پایان از روی لئامت دادن خود را با Cavs هر بسکتبال-مرجع. در 11 بازی در 2018-19 فصل اسمیت محدود به فقط 6.7 امتیاز 1.6 ریباند و 1.9 کمک در بازی و فقط 34.2 درصد از زمینه و 30.8 درصد از فراتر از arc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>