NBA Rumors: کاوالیرز پیشنهاد می تریستان تامپسون ‘یک سال متقابلا سودمند” در تهران در سال 2020 رایگان آژانس

پس از LeBron James چپ کلیولند کاوالیرز برای دومین بار در تابستان 2018 شایعات شده اند به طور مداوم چرخش در اطراف کهنه مرد تریستان تامپسون و آینده خود را با این تیم است. کاوالیرز ممکن است اجازه 2020 مارس NBA تجارت مهلت با تصویب تامپسون هنوز هم در فهرست خود را, اما با علاوه بر این اخیر از همه ستاره مرکز Andre Drummond اکثر مردم بر این باورند که تامپسون خواهد بود ترک کلیولند در سال 2020 NBA رایگان آژانس. اما در حال حاضر با وجود داشتن یک logjam در frontcourt وجود دارد گمانه زنی که کاوالیرز هنوز هم ممکن است در نظر گرفتن امضای مجدد تامپسون هنگامی که او می شود بدون محدودیت رایگان عامل این سقوط.

با توجه به کریس تبادل نظر از کلیولند فروشنده سادهبه کاوالیرز ابراز تمایل خود را به ارمغان بیاورد تامپسون در 2020-21 NBA فصل است و می تواند او را یک “یک سال متقابلا سودمند معامله” در سال 2020 NBA رایگان آژانس.

“منابع متعدد بگویید cleveland.com Cavs می خواهید تامپسون به ماندن بگیرید. مقابل دفتر مورد بحث یک فرمت با اردوگاه خود در اوایل این فصل است. در حالی که این مذاکرات به سرعت خراب شد و Cavs در نهایت معامله برای دو بار All-Star مرکز Andre Drummond, Cavs طرح به حداقل سعی کنید دوباره ثبت تامپسون این offseason — حتی اگر آن را یک سال متقابلا سودمند معامله ای که اجازه می دهد تا او را به آمار رایگان آژانس در تابستان سال 2021 که در آن تیم بیشتر خواهد شد که کلاه فضایی و تاثیر COVID-19 may نرم. پس از همه گیر نه تنها باقی می ماند متغیر است که هیچ کس واقعا می تواند سنج, اما آن را در واقع ممکن است بازی در Cavs ” به نفع.”

دادن تامپسون یک قرارداد یک ساله در سال 2020 NBA رایگان آژانس باعث می شود بسیاری از حس برای کاوالیرز. گذشته از دادن به آنها زمان بیشتری برای ارزیابی اگر تامپسون هنوز هم می تواند بخشی از برنامه های بلند مدت و یا نه آن را نیز فعال کاوالیرز برای حفظ حقوق خود را کلاه انعطاف پذیری برای تابستان سال 2021 که در آن از Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks), Kawhi Leonard (Los Angeles Clippers) و پل جورج (Los Angeles Clippers) را تبدیل به نامحدود رایگان عوامل است.

این منبع که نزدیک به Thompson عزاداری تبادل نظر است که واقعا وجود دارد یک فرصت است که کهنه مرد بزرگ دوباره علائم با کاوالیرز در سال 2020 NBA رایگان آژانس گفت که او هنوز هم تا به بازی نهایی خود را بازی در کلیولند. نوشتن با یک سال مقابله با کاوالیرز اجازه می دهد تامپسون به افزایش بیشتر ارزش خود را قبل از تست رایگان آژانس بازار دوباره در 2021 NBA offseason که در آن چند تیم NBA انتظار می رود که یک درپوش حقوق فضا.

ایده آوردن تامپسون بازگشت به کلیولند را نه تنها به دست آوردن حمایت از کاوالیرز جبهه اما همچنین از بازیکنان خود از جمله کوین عشق. هر چند او یکی از بازیکنان است که تحت تاثیر logjam در کاوالیرز’ frontcourt عشق است هنوز امیدوار به بازی در کنار تامپسون دوباره در سال آینده گفت که کهنه است و “بسیار ارزشمند” به تیم و سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>