NBA Rumors: گاو می تواند به دست آوردن کریس پل برای اتو پورتر جونیور & تادئوس جوان ‘Bleacher Report’ نشان می دهد

با توجه به چگونه او led شهر اوکلاهما تندر به یک جای تعجب قوی 40-24 برنده شدن-از دست دادن رکورد قبل از NBA رفت وقفه در ماه گذشته و بازگشت به همه ستاره بازی در ماه فوریه Chris Paul دوباره تبدیل به موضوع بی شمار تجارت شایعات و ایده ها به عنوان 2019-20 فصل باقی مانده در برگزاری با توجه به کوروناویروس. آخرین جمله ایده نکات که شیکاگو بولز می تواند به نفع از دستیابی به او را در سال 2020 offseason در ازای جلو اتو پورتر جونیور و تادئوس جوان است.

در یک لیست از ایده های تجاری برای لیگ بزرگترین offseason اهداف Bleacher Report‘s گرگ Swartz پیشنهاد کرد که تجارت برای پل می تواند یک راه خوب برای خریداران معاون اجرایی رئیس جمهور Arturas Karnisovas به معرفی برنده فرهنگ به شیکاگو. به عنوان وی با اشاره به ساخت چنین معامله نمی خواهد نیاز به 35 ساله گارد نقطه به گام تا به عنوان تیم شماره 1 تهاجمی گزینه به عنوان “CP3” بیشتر خواهد بود انتظار می رود به “بهبود زندگی” از تیم جوان هسته ای که ویژگی های سپاه پاسداران ژاک LaVine و Coby سفید و بزرگ مردان Wendell کارتر جونیور و Lauri Markkanen.

صحبت کردن در مورد پل تاثیر اگر فرضی تجارت هل رو به جلو Swartz اشاره کرد که این حرکت همچنین می تواند اجازه می دهد 6-پا-4-اینچ سفید بیشتر به رشد به عنوان یک تیراندازی گارد داده می شود که چگونه او تا به این اندازه به بازی بازی های موقعیت. او افزود که LaVine که صرف بیشتر وقت خود را در شیکاگو به عنوان کوچک به جلو می تواند بازگشت به خود نقش به عنوان یک گارد تیراندازی با وقت نقطه شروع گارد توماس Satoransky حرکت به نیمکت به عنوان بولز’ ششم ،

“شیکاگو بلافاصله تبدیل به یک مدعی حذفی در فصل آینده بدون از دست دادن هر یک از هسته آن بازیکنان” Swartz توضیح داد: بحث تجارت ایده پیامدهای مالی. “در حالی که پولس قرارداد سنگین ($41.4 میلیون دلار در 2020-21, $44.2 میلیون بازیکن گزینه در 2021-22) او پول مسابقات کاملا با پورتر و جوان را در سال آینده.”

در حال حاضر پل است که به طور متوسط 17.7 امتیاز 4.9 ریباند 6.8 کمک و 1.6 دزد در هر بازی برای تندر با تیراندازی درصد از 48.9 درصد از زمینه و 36.2 درصد از سه نقطه محدوده.

در مورد تندر Swartz با اشاره به این که پل انجام بخشی خود را برای پیشبرد توسعه از سال دوم گارد Shai Gilgeous-الکساندر همچنین اشاره کرد که این تیم به دست آورد و سهم عادلانه خود را از اولین دور میدارد از طریق معاملات آن ساخته شده در سال 2019 offseason. گذشته از این عوامل و همچنین صرفه جویی در پول در جنبه های معامله جوان ورود در شهر اوکلاهما — اگر تجارت به جلو هل می دهد — باعث می شود او را خوب بیمه در قدرت به جلو اگر Danilo Gallinari برگ از طریق آژانس در حالی که پورتر در 26 ساله می تواند گام تا به عنوان تیم استارت در کوچک رو به جلو است.

به عنوان نشان داده شده در گاو’ بسکتبال-مرجع صفحه تیم Porter, بازی های برگزار شده است تنها 14 بازی در آسیب-سرند 2019-20 کمپین به طور متوسط 11.9 امتیاز 3.4 ریباند و 1.8 کمک می کند. جانباز جوان از سوی دیگر شده است یک عضو کلیدی از شیکاگو نیمکت سپاه از ارسال به طور متوسط از 10.3 امتیاز 4.9 ریباند و 1.8 کمک می کند در حالی که شروع 16 از 64 بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>