در روزهای منتهی به فوریه 6 تجارت مهلت Portland Trail Blazers برخی از تجهیز نشدن به فهرست خود را کسب Ariza ترور از ساکرامنتو کینگز و او را به جدید خود را شروع کوچک به جلو است. اما یک گزارش جدید نشان می دهد که این تیم تا به حال سعی کردم به زمین و حتی ماهی های بزرگتر در قالب کلیولند کاوالیرز به جلو/مرکز کوین عشق تنها برای تجارت از تلاش برای از طریق سقوط در برخی از نقطه قبل از مهلت.

به نقل از یک گزارش از Jason لوید های ورزشی, Bleacher Report نوشت که Trail Blazers مایل به تجارت دو بازیکنان کهنه با انقضای قرارداد — مرکز حسن وایتساید و wingman کنت Bazemore — به منظور به دست آوردن عشق در یک معامله است که “قطعا برابر به حقوق و دستمزد کمپرسی.” با Whiteside ($27.1 میلیون) و Bazemore ($19.3 میلیون دلار) درآمد به اندازه کافی برای مطابقت با عشق $28.9 میلیون حقوق و دستمزد برای 2019-20 فصل چنین معامله مدتها شایعه شده است, اگر چه آن را مشخص زمانی که تریل ساخته شده شایعه ارائه دهد.

به جای تجارت برای عشق است که تحت قرارداد از طریق 2022-23 فصل تریل به پایان رسید تا ساخت یک معامله با ساکرامنتو کینگز فرود 34-سال-Ariza, پیر و جوان قدرت به جلو دوستانم Swanigan و Wenyen گابریل در ازای Bazemore پشتیبان بزرگ مرد آنتونی Tolliver و دو دور دوم پیش نویس میدارد.

اگر چه آن نیز نبود ذکر شده چرا کاوالیرز را رد کرد و پورتلند, پیشنهاد, Bleacher Report ذکر یک داستان قبلی از ورزشیکه پیشنهاد میشود در ماه دسامبر که کلیولند تنها موافق به تجارت عشق اگر در دور اول انتخاب شد و از جمله در تجارت بسته است. خروجی همچنین با اشاره به یکی از خود نویسندگان گرگ Swartz که مطلع شد در اوایل این ماه که Cavs بودند و تمایلی به تجارت خود ستاره بزرگ مرد زیرا آنها نمی خواهند به “از دست دادن” ارائه شده توسط یکی از خود را برای اولین بار سرآمد به شیرین هر بالقوه می پردازد.

همانطور که از نوشتن این تریل بلیزرز در نهم در کنفرانس غرب با 25-31 رکورد فقط 3.5 بازی پشت هشتم-کشت ممفیس گریزلیز. کاوالیرز از سوی دیگر نشستن در پایین از کنفرانس شرق با 14 تا 40 رکورد.

با توجه به نحوه نه تیم قادر به آمدن به شرایط با هر یک از دیگر قبل از مهلت تجارت به نظر می رسد که عشق را هیچ چاره ای جز به چوب آن را در کلیولند — حداقل تا پایان 2019-20 فصل است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, یک unnamed سابق NBA مدیر کل این باورند این هفته که 31 سال به جلو/مرکز ممکن است یکی دیگر از “فشار” برای تجارت در این تابستان به عنوان او ممکن است جلب توجه بیشتر از تیم های رقیب با توجه به ضعیف تر از معمول رایگان-بازار و پیش نویس یک کلاس است که “به نظر نمی آید مانند هر چیز خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im