NBA Rumors: در میان نگرانی از COVID-19 گسترش آدم نقره ای هشدار می دهد که شیوع می تواند بازی را متوقف

به عنوان نگرانی در مورد رشد NBA توانایی نگه داشتن بازیکنان خود را ایمن از گسترش coronavirus طول کوتاه به طور منظم فصل نتیجه گیری و پلی آف لیگ کمیسر آدم نقره روز جمعه هشدار داد که شیوع قابل توجهی می تواند منجر به توقف بازی.

ترس مطرح شده پس از تعدادی از بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 این هفته جلوتر از زمانی که تیم را در مجموعه ای به بازگشت به اردوگاه های آموزشی در آماده سازی برای از سر فصل برنامه ریزی به پا زدن کردن در پایان ماه ژوئیه. به عنوان ملکه اندروز از ESPN گزارش داد در توییتر لیگ کمیسیون هشدار داد که اگر قابل توجهی شیوع صورت گرفت در طول فصل آن می تواند منجر به یکی دیگر از بازی توقف. NBA عمده بود لیگ ورزش برای رفتن مکث ناگهان توقف بازی پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس.

هنوز روشن نیست که چه چیزی تشکیل می دهند قابل توجهی شیوع و یا اینکه آیا NBA می تواند تلاش برای شروع فصل دوباره پس از شیوع بیماری در گذشت. این لیگ در حال حاضر مجموعه ای کامل از فصل به طور منظم و حرکت به پلی آف با تمام بازی های در حال وقوع در اورلاندو است.

پس NBA اعلام کرد قصد دارد به سر فصل آن در والت دیزنی جهان شده اند وجود دارد تعدادی از سوالات در مورد توانایی به نگه داشتن بازیکنان امن در آنچه شناخته شده به عنوان “حباب”. به عنوان ESPN گزارش لیگ برنامه ریزی شده است به تصویب تدابیر شدید امنیتی به اجرا درآوردن ایمنی و بهداشت پروتکل از جمله با استفاده از دولت های محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون همراه با قرارداد امنیتی است. آنها را در خدمت به حفظ “حباب” از بالقوه اختلال در این گزارش اشاره کرد.

“NBA مکان در اورلاندو فلوریدا نیز باید محیطی امن و فن آوری های امنیتی استقرار و ‘fusion center’ رویکرد به تهدید هوش” در این گزارش اشاره کرد. “علاوه بر این لیگ امنیتی اطمینان حاصل شود تمام سالن و هتل تیم دانشگاه ها تعطیل هستند به غیر credentialed افراد است. وجود دارد خواهد بود امن بازرسی اعتبار کنترل و غربت امنیتی در داخل و خارج از محیط هر محل در حال استفاده است.”

ESPN در حال حاضر گزارش داد اوایل این ماه که برخی از بازیکنان نگران بودند در مورد بازگشت به بازی در یک حباب و برخی از آنها در حال حاضر تصمیم گرفتند. لس آنجلس لیکرز گارد Avery Bradley اعلام کرده است که او نمی خواهد به پیوستن به تیم خود را در اورلاندو حباب با استناد به نگرانی های خانواده. گزارش داد که پسر خود را دارای شرایط بهداشتی است که او را بعید است که قادر به پیوستن به پدرش در داخل حباب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>