NBA, NFL و بازی های المپیک توکیو: چگونه Coronavirus است مختل ورزش جهان

لس آنجلس لیکرز خواسته است تا بازیکنان به بالا-پنج طرفداران در بازی به منظور شامل گسترش Covid-19. علامت RALSTON/خبرگزاری گتی ایماژ

از جنوب غربی (SXSW) در Austin, تگزاس به Facebook را در کنفرانس توسعه دهندگان F8 در سن خوزه, کالیفرنیا coronavirus شیوع مجبور است تعدادی از رویدادهای مهم یا به تعویق انداختن یا لغو. و ورزش جهان بدون استثنا است.

در حرکتی بی سابقه در دوشنبه لیگ اصلی بیس بال (MLB), Major League Soccer (MLS), لیگ ملی هاکی (NHL) و انجمن ملی بسکتبال (NBA) با صدور یک بیانیه مشترک اعلام یک سیاست در پاسخ به Covid-19 بحران است. “با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از تنظیمات بازی همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی” چهار ورزش لیگ در بیانیه ای گفت:.

همچنین نگاه کنید به: FDA ترک کردن در شرکت های فروش ساختگی Coronavirus مواد مخدر

NBA گرفته است یک گام بیشتر است. به عنوان اولین گزارش ESPN بسکتبال لیگ خواسته است تا تیم به غیر از برنامه های خود را در چگونه برای محافظت از بازیکنان و طرفداران از coronavirus سه شنبه. “سلامت و ایمنی کارکنان و طرفداران تیم ها و بازیکنان میباشد” Jacinda Ortiz سخنگوی NBA گفت: ناظر. “ما در حال هماهنگی با تیم ما و مشاوره با CDC و متخصصان بیماری های عفونی در coronavirus و در ادامه به نظارت بر وضعیت از نزدیک.

برخی از تیم ها از جمله لس آنجلس لیکرز در حال حاضر اجرا سیاست های چنین به عنوان درخواست بازیکنان به بالا-پنج طرفداران.

طرفداران گلف در حال دیدن نیست همان نوع محدودیت فقط رتبهدهی نشده است. استادان مسابقات را یکی از چهار اصلی قهرمانی در گلف حرفه ای است که هنوز هم در برنامه برای مارس 9 تا 12 در آگوستا جورجیا است. “بر اساس دانش ما از این وضعیت در این زمان ما اقدام به برنامه ریزی برای آگوستا ملی زنان سکس, درایو, تراشه و زدن توپ های ملی نهایی و کارشناسی ارشد مسابقات” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت:.

سرنوشت المپیک تابستانی, به جای برنامه ریزی شده از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 5 در توکیو ژاپن است در سوال. در هفته گذشته ژاپن در المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت, ژاپنی, نمایندگان مجلس که این بازی می تواند به تعویق افتاد و تا پایان 2020 اضافه کرد که کمیته بین المللی المپیک (IOC) حق دارد به “غیر فعال کردن قرارداد” اگر این بازی برگزار نمی گردد در این سال است.

“در این لحظه توکیو 2020 کمیته بین المللی المپیک و توکیو در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که این بازی برگزار خواهد شد از ماه جولای 24,” هاشیموتو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بازگشت stateside ایالات متحده کمیته ملی المپیک در حال انجام همه چیز را به آماده شدن برای کار با همکاران بین المللی در تابستان.

“ما مطلع شده است از رویداد لغو در ایتالیا و کره جنوبی و ما در انتظار کلام دیگران” نماینده ایالات متحده در کمیته ملی المپیک گفت: در یک ایمیل به ناظر در فوریه 25. “با کمتر از 150 روز به مراسم افتتاحیه بازی های المپیک, ما باقی می ماند 100 درصد متمرکز بر حفظ استانداردهای بالا از بازی ها, آمادگی” فرد اضافه شده است.

و در عین حال ترس به صورت بالقوه المپیک لغو نشده اند مانع از ورزشکاران از آماده سازی خود را برای بازی.

“من در تلاش برای واجد شرایط برای بازی های المپیک است. من قصد دارم برای جلوگیری از آنجا که این” شمشیرباز مونیکا Aksamit که به نمایندگی از ایالات متحده در سال 2016 بازی های المپیک تابستانی و موفق به کسب یک مدال برنز در زنان صابر رویداد تیم گفت: ناظر. “تنها تاثیر آن این است که من قطار برای چند ماه قبل از بازی های المپیک است.”

2020 NFL season اگر چه هنوز هم دور نیز تحت watch لیگ ملی فوتبال. “ما همچنان به نظارت و به اشتراک گذاری راهنمایی به عنوان وضعیت حکم و به عنوان کارشناسان ما توصیه” مغز مک کارتی یک سخنگوی NFL گفت: ناظر در بیانیه ای. مک کارتی گفت: لیگ در مورد بازیکن فعالیت مانند حضور در رویدادهای مهم در طول فصل کردن اما هیچ سیاست در محل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>