NBA اخبار: دوایت هاوارد ‘می خواهد به بازی برای لیکرز در فصل اندازی مجدد در هر سر مربی Frank Vogel

در میان ادامه داد: عدم قطعیت در مورد لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد در دسترس بودن برای NBA 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد بعد از این ماه این تیم سر مربی Frank Vogel, اخیرا پیشنهاد کرد که کهنه مرد امیدوار است به بازی با وجود او آشکار hesitance به انجام این کار در ماه گذشته.

به نقل از ESPN‘s دیو McMenamin, Vogel خطاب مسائل متعدد با خبرنگاران طی یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه از جمله این سوال که آیا یا نه Howard خواهد کت و شلوار برای لیکرز که به طور منظم فصل اقدام رزومه در جولای 30. ماه گذشته 34 ساله رفت و عمومی در مورد عدم تمایل خود را برای شرکت در مانده از 2019-20 کمپین تاکید طریق نماینده او که به هر شکل از سرگرمی از جمله بازی بسکتبال “نیست و نیاز” در چنین زمان ناآرامی های اجتماعی.

“ما شده است در ارتباط با دوایت کل راه با حمایت های تلفنی و پیام های متنی” Vogel به نقل شد.

“ما نمی دانیم که چه سطح از مشارکت است برای رفتن به است. او می خواهد به بازی. ما امیدوار است که او قادر به پیوستن به ما.”

Dwight Howard of the Los Angeles Lakers defends against Philadelphia 76ers guard Furkan Korkmaz.
  Katelyn Mulcahy / گتی ایماژ

در حالی که لیکرز امضا J. R. Smith این هفته به عنوان جایگزینی برای شروع گارد اوری بردلی که ذکر نگرانی های خانواده زمانی که او تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد وگل نیز ذکر شده توسط McMenamin عنوان کرد و گفت که این تیم نمی خواهد همین کار را برای Howard اگر او به همین ترتیب پشت کردن. با توجه به سر مربی لیکرز, نیست, برنامه ریزی برای حذف پیشین دفاعی بازیکن سال نام خود را از لیست افراد خواهد شد که سفر به اورلاندو برای راه اندازی مجدد.

“او یک تخفیف شرایطی است که او کاری با لیگ در شرایط از آنچه که در نهایت رفتن به نگاه مانند” Vogel نشان داد قبل از اینکه تکرار کرد که سازمان “امیدوار و خوشبین” با توجه به هشت-زمان All-Star را در دسترس است.

همانطور که توسط McMenamin هوارد در حال حاضر قرنطینه در خانه اش در ایالت جورجیا که در آن او در کنار خانواده و زیر NBA پروتکل مورد نیاز برای بازیکنان خواهد بود که پرواز به اورلاندو. به طور خاص لیکرز مرد بزرگ است که مراقبت از کودک 6 ساله, پسر دیوید که مادر ملیسا ریوس درگذشت تشنج مبتلا به صرع در 27 مارس ،

اگر چه Howard بیشتر ارسال شده حرفه ای-به تعداد کم در 2019-20 فصل — اول خود را به عنوان یک بازیکن ذخیره — او نقش مهمی ایفا کرده است برای لیکرز که نوشته شده یک کنفرانس غرب-پیشرو 49-14 رکورد قبل از NBA رفت وقفه در ماه مارس است. به عنوان اظهار, توسط Fansided‘s دریاچه نشان می دهد زندگیاز دست دادن هوارد برای بقیه فصل ممکن است یک “معامله بزرگ” به لس آنجلس از برادلی تصمیم به نشستن و توجه تیم را درک عدم عمق در مرکز موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>