NBA افسانه استیو نش می گوید هیچ بازیکن بود می ترسید مانند Michael Jordan

با قسمت جدید از ESPN 10-بخش docu-سریال آخرین رقص — که تواریخ افسانه بسکتبال مایکل جردن و شیکاگو بولز’ نهایی عنوان اجرا در طول 1997-98 NBA فصل — هنوز هم پخش یک بحث قدیمی در میان طرفداران بسکتبال داده شده است زندگی جدید است. برای سال آن بحث شده است که آیا اردن یا فعلی ستاره NBA LeBron James بزرگترین بازیکن در تاریخ این ورزش. در ضمن سابق NBA MVP است به ظاهر داده و نظر خود را در کدام یک از این دو بود/ترس ترین توسط مخالفان است.

استیو نش که اسیر دو MVP غنائم و توسعه یافته به یکی از بزرگترین نقطه پاسداران در لیگ سابقه در حالی که هدایت و محفل ققنوس’ “هفت ثانیه و یا کمتر” حمله در اواسط 2000s ساخته وحی در طول یک ظاهر در Showtime است که همه دود پادکست — و او را چیدن اردن.

به عنوان رله با سلامبه 46 ساله اظهار داشت: اعتقاد راسخ خود را که اردن بزرگترین بازیکن تا به حال به بازی این بازی و در زمان تفسیر خود را به سطح دیگری با او تماس می ترسید ترین بازیکن در NBA در نخست خود را در حالی که چت با میزبان مت بارنز و استفان جکسون. او همچنین می گوید که هیچ بازیکن پس از — یک استخر است که عبارتند از جیمز — فرمان داده است به همان سطح از احترام از مخالفان که اردن انجام داد.

“بازی در مقابل او یکی از چیزهایی که من فکر می کنم که او بر خلاف هر گونه دیگر بازیکن من در برابر بازی است که وجود دارد یک ترس واقعی بازی در مقابل او. من دیده ام هرگز لیگ بود نوع ترس از یک بازیکن یا که خیلی احترام برای یک بازیکن است.”

نش ادامه داد:

“مهم نیست که چه کسی آمده است پس از آن… که متفاوت بود احساس زمانی که شما در حال بازی مایک. وجود چنین جدیت یک رقابت و آتش در او. و وجود دارد ترس از چگونه بود که قصد خود را آشکار و به طور بالقوه در هر شب.”

در حالی که جیمز/اردن بحث خواهد شد به احتمال زیاد خشم در وجود نش نظرات به Hall of Famer ممکن است واجد شرایط بیش از بسیاری به اظهار نظر در مورد چگونه بزرگ بازیکنان درک شده توسط همسالان خود. علاوه بر داشتن مواجه اردن در رقابت نش نیز مربع با امثال James, Kevin Durant, Stephen Curry, Kobe Bryant, شکیل اونیل, Tim Duncan, Allen Iverson و Hakeem Olajuwon در طول 18 سال فعالیت حرفه ای.

در حالی که استدلال های ساخته شده برای هر دو اردن و جیمز نش نیست تنها سابق MVP به بیرون آمدن در کنار MJ به تازگی. به گزارش Inquisitr, دورنت به تازگی ساخته شده با این ادعا که اردن خواهد بود NBA بهترین بازیکن امروز در لیگ با وجود تکامل آن در سال های پس از بازنشستگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>