NBA حکام تصویب 22-تیم راه اندازی مجدد شمس Charania گزارش

نزدیک به سه ماه پس از انجمن ملی بسکتبال (NBA) خود را به حالت تعلیق 2019-20 فصل با توجه به COVID-19 گیر لیگ رسما آغاز روند راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی. در روز پنج شنبه NBA حکام رسما تایید بازگشت به بازی که شامل 22 تیم هنوز در کشاکش برای حذفی لکه های ورزشی‘s شمس Charania گزارش از طریق توییتر.

اندازه گیری گذشت یک 29-1, رای, با, تنها مخالف باشگاه پورتلند تریل بلیزرز توییتی Charania. شرکت ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) نیز باید تصویب این طرح است.

اگر چه سناریوهای مختلف در مورد ادامه فصل در نظر گرفته شد NBA در نهایت نقل مکان کرد و به سمت از سرگیری فصل در یک محل واحد — ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو فلوریدا — با 22 تیم با فرمت. دیگر جزئیات کلیدی از لیگ برنامه ای که تنظیم کرده جولای 31 به تاریخ هدف برای از سرگیری بازی نشان داد در هفته منتهی به روز پنجشنبه رای دادن.

به گزارش ورزشی16 تیم در حال حاضر با پایین نگه داشتن حذفی نقاط خواهد پیوست شش نفر دیگر که در فاصله قابل توجه از پایین دانه زمانی که فصل متوقف شد. از سرگیری فصل شامل تمام حذفی برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک بازی مینی-مسابقات هشتم دانه در هر کنفرانس. شورای حکام مورد بحث بود یک سناریو که در آن همه از لیگ 30 تیم باز خواهد گشت اما در نهایت کوچک در بهره ایمنی.

شارلوت هورنتس صاحب مایکل جردن بود گزارش صریح در مورد بازیکن ایمنی در طول بحث که منجر به رأی به شدت خود را بیان کرد باور است که بازیکنان در تیم هستند که خارج از مسابقه حذفی نباید مجبور به بازگشت برای بی معنی بازی در تابستان امسال پس از آنچه بوده اند را چهار ماه وقفه.

بازیکنان باید دور شده است از دادگاه پس از مارس 11, زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای عفونت کروناویروس. جاز بودند میله میله به صورت Oklahoma City Thunder آن شب اما بازی به تعویق افتاد و در پی Gobert را نتیجه آزمون. مدت کوتاهی پس از آن لیگ ساخته شده حرکت به حالت تعلیق در آن فصل است.

در این روز که به دنبال نرم افزار های ورزشی سازمان ها در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار با تعلیق یا لغو بازی ها و وقایع آشکار است.

اگر چه NBA و سایر ورزش لیگ در آستانه بازگشت متحده و در سراسر ایالات متحده در این میان مرحله به مرحله بازگشایی مربوطه اقتصادهای رمان coronavirus همچنان یک تهدید بلندی. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین COVID-19 هفدهین با ایالات متحده گرفتی 100,000 مجموع مرگ و میر فقط در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>