Naya Rivera سابق نامزد Big Sean سوگوار از دست دادن او On Instagram: “شما یک قهرمان’

Naya Rivera سابق نامزد رپ Big Sean شکست سکوت خود را در مورد کاهش بازیگر در پنج شنبه, جولای 17.

در اواخر Instagram پست “رحمت” مجری صحبت کرد و چیزی جز نوع کلمات مورد سابق خود. او با استفاده از دو عکس به افتخار ریورا برای پست خود را که شما می توانید ببینید در اینجا. اولین تصویر سیاه و سفید تصویر از بازیگر به عنوان او به شدت در دوربین. او همچنین تا به حال آغوش او عبور به او لباس. شان نیز به اشتراک گذاشته تصویر دیگری که گرفته شد از ریورا را Instagram صفحه. او با استفاده از عکس که ریورا ارسال شده در افتخار 4 ساله کودک Josey تولد در ماه سپتامبر 2019. این عکس نشان می دهد که او در آغوش گرفتن پسرش در خارج در حالی که او پیچیده شده در یک حوله. رپر زیر نویس عکس با شناخت سابق خود برای چگونه شجاع او در طول زندگی خود و در لحظات پایانی زندگی خود را.

“شما به یک قهرمان!” هنرمند گفت: پس از آرزوی صلح در ریورا روح ، “نه فقط به این خاطر که چگونه شما را نجات داد پسر خود را نیز به دلیل موانع شما زدم برای بسیاری از مردم به آنها احساس اعتماد به نفس در خود و به پایه بلند و افتخار زمانی که آنها نمی تواند رسیدن به آن خود به خود.”

شان پس از آن تبدیل ادای احترام بر خود با به اشتراک گذاشتن چگونه او شخصا تحت تاثیر سابق خود. او گفت که او را قادر به “قدردانی و گرامی” چیزهایی که بیرون در ارتباط است. نوازنده اعتبار او برای او یک “فرد بهتر” به دلیل آنچه که آنها با هم به اشتراک گذاشته. در پایان از او ادای احترام شان گفته او “هنوز در شوک” با سرنوشت او و نگه داشتن خانواده خود و عزیزان خود را در نماز اگر چه او می داند که او است که حفاظت از آنها را در حال حاضر.

TORONTO, ON - JUNE 16: Naya Rivera and Big Sean arrive on the red carpet at the 2013 MuchMusic Video Awards at Bell Media Headquarters on June 16, 2013 in Toronto, Canada.
  دندانه دار کردن Gundu / گتی ایماژ

زیر پست خود شان دریافت بیش از 11,000 دوست دارد در زمان ارسال. او همچنین بیش از 1000 نظر خود را از میلیون ها نفر از پیروان. بسیاری از نظرات شکلک قلب در حمایت از او و ریورا.

با توجه به هالیوود زندگیRivera و شان خود را آغاز کرد آشفته عاشقانه در آوریل 2013. این جفت ارز تصمیم به تاریخ پس از آنها غالبا زد به یکدیگر در حوادث اطراف برای تلفن های موبایل. آنها درگیر شد و در اکتبر 2013 اما هرگز آن را به پایین راهرو. در آوریل 2014, آنها تصمیم گرفتند به بخش راه و به نام عروسی خود را. سابق Glee ستاره گره خورده گره به شوهر سابق او و پدر از پسرش رایان دورسی که در ماه جولای. تاریخ عروسی خود بود و همان روز او قرار بود به ازدواج شان.

پس از گسترده پنج روزه جستجو ریورا بدن داشت در دریاچه Piru در روز دوشنبه. به عنوان Inquisitr قبلا به اشتراک گذاشته شده خود را معروف سابق و همچنین به عنوان بسیاری از او سابق شرکت ستاره گسترش این کلمه در مورد ناپدید شدن خود را هنگامی که آن گزارش شده در یکشنبه, جولای 8. او شنا با Josey زمانی که او غرق شده در دریاچه بود که علت مرگ او با توجه به کالبد شکافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>