دوستدار طبیعت معماران به ساخت پایدار خانه با یک جریان در حال اجرا را از طریق آن

این طبیعت-فراگیر خانه در Alibaug همچنین دارای یک زن و شوهر از دارویی و میوه دار درختان که سایه و نگه داشتن فضای داخلی سرد است.

ارتقاء

Be آن دریا-رو به خانه در ساحل و یا در خانه احاطه شده توسط درختان داخلی ما ترجیح می دهند با نزدیکی به طبیعت ارائه شده ما فضای امن است از آن.

ما را متوقف نسیم از ورود به ویندوز به طوری که ما می توانید استفاده از سیستم های تهویه مطبوع ما قطع درختان برای دیدار با معماری نیاز دارد و حتی تجاوز بر بدن آب برای فضای اضافی.

در حالی که ساکنان شهری همچنان به زندگی در بتن جعبه یک خانه در Alibaug است که به ما نشان میدهد چگونه به همزیستی با طبیعت است. از روی علاقه به خانه در جریان این پیچیده و زیبایی حک شده است فضای یک جریان در حال اجرا را از طریق آن.

Shefali Balwani و رابرت Verrijt بنیانگذاران بمبئی مبتنی بر معماری زندگانی, طراحی خانه در سال 2013. آن را باز به دو بخش با یک جریان در قلب آن.

پس از این جریان فصلی است, آن را می دهد یک نمایشی لمسی به چشم انداز و 225 متر مربع خانه.

“آن است که همیشه متحرک مانند یک شومینه در مرکز یک اتاق زندگی می کنند. در موسمی آن را تهاجمی; زمستان آن است که آرامش و بی سر و صدا. در ضمن در تابستان خشک می شود. اما نرم احساساتی صدای آب ثابت می ماند دادن دلپذیر پرنیان در طول سال” رابرت می گوید بهتر است هند.

معماران باید در طراحی این خانه به گونه ای است که این جریان قابل مشاهده است از هر قسمت و یک استخر شنا است که تراز وسط قرار دارد در امتداد جریان. “این عمل به عنوان یک جایگزین برای این جریان در طول فصل خشک و گسترش آن در طول فصول بارانی” او می افزاید.

استخر تراز وسط قرار دارد در امتداد این جریان اقدام به عنوان یک جشن از آن در طول فصول بارانی و یک حافظه از آن در طول فصل خشک.

استاد اتاق خواب اتاق ناهار خوری اتاق نشیمن و اتاق خواب مهمان قرار داده شده در هر دو طرف از این جریان نتیجه دادن آن منظره احساس.

‘خانه مانند یک ارگانیسم’

رابرت هیجان مقایسه خانه به یک موجود زنده است که با استفاده از آن محیط و منابع زحمت.

برای مثال این هجوم از هوا و نور است. معماران باید تأکید آشپزخانه به عنوان صاحبان مشتاق آشپز. آن است که در وسط خانه با سقفی که اجازه می دهد تا هوای گرم به فرار.

بیشتر با سقف به کف پنجره و نور خورشید به راحتی نفوذ شرق و غرب نمای. حتی اگر نور خورشید می آید در خانه باقی می ماند سرد است.

آشپزخانه مرکز خانه با سقفی که سیل فضا با نور

“اکثریت فضای طبیعی متقاطع تهویه. ما باید عایق سقف, پیشگیری از خانه از گرم کردن. البته این جریان نیز نگه می دارد به طور کلی متوسط پایین” توضیح می دهد که رابرت.

این طبیعت-فراگیر خانه همچنین دارای یک زن و شوهر از دارویی و میوه دار درختان که سایه در شمال نما مناطق مانند آشپزخانه و ناهار خوری و استخر.

این است که معماری زندگانی از مهمترین پروژه. در همه دیگران بیش از حد آنها آگاهانه ø گفت و گو با طبیعت و آن را پایدار تفاوت در صنعت خود.

ارتقاء

بررسی معماری زندگانی پروژه های در اینجا.

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Sebastian زکریا و ادموند سامنر

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>