در سراسر کشور مستند باعث وحشت-خرید در میان مردم

دهلی نو: اعلام نارندرا نخست وزیر به مدت 21 روز در سراسر کشور مستند از نیمه شب شنبه با در نظر coronavirus تهدید منجر به ترس و وحشت-خرید اقلام ضروری در بسیاری از بخش سرمایه های ملی.

بدون نیاز به وحشت: PM

نخست وزیر درخواست کرد تا مردم را به وحشت گفت thronging مغازه ها را در برخواهد داشت خطر گسترش COVID-19.

“کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت; مرکز و ایالات متحده با هم کار خواهد کرد برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای اساسی, دارو, و غیره,” او گفت:.

اما مردم از ترس کمبود و افزایش قیمت کالاها صف در مقابل فروشگاه های مواد غذایی, سبزی فروشندگان و مغازه های پزشکی.

“من در حال حاضر خریداری مواد غذایی و اقلام دیگر برای پاسخگویی به نیازهای خانواده ام را تا 31 مارس است. من نیاز به آیتم های بیشتر در حال حاضر به عنوان مستند تمدید شده است,” Amit Prakash که ایستاده بود در خارج از یک فروشگاه مواد غذایی در Laxmi نگر گفت.

گیج کننده-خرید مواد غذایی آغاز شده است که پس از “Janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه و اعلام یک مستند توسط دولت دهلی نو تشدید مدت کوتاهی پس از نخست وزیر اعلام کرد که در سراسر کشور مستند در روز سه شنبه.

“من هرگز شاهد چنین هرج و مرج در زندگی من است. همه ما سهام از جمله برنج و آرد و نان بیسکویت روغن های خوراکی بوده اند فروخته شده” صاحب یک فروشگاه عمومی در Shakarpur گفت.

مردم می ترسید که محدودیت تنها تشدید بیشتر به دلیل coronavirus تهدید در روزهای آینده و کمبود مواد غذایی خواهد با تکیه تلفظ کردن.

سیاه, بازاریابی

“نرخ سبزیجات و برنج و آرد و دیگر مواد غذایی در حال حاضر بالا است. مشکل در حال رشد است به دلیل افزایش ناگهانی در تقاضا و محدودیت با توجه به این مستند در شهرستان. دولت باید در مقابل عمل احتکار و بازاریابی کالاهای ضروری” Shailesh یک تاجر در Patparganj گفت.

وزارت امور صادر شده است دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در طی 21 روز کامل مستند اطمینان که قیمت عادلانه مغازه ها و کسانی که در برخورد با مواد غذایی, مواد غذایی, میوه ها, سبزیجات, لبنیات, گوشت, ماهی, حیوانات علوفه باز باقی خواهد ماند.

انبوه جمعیت نیز دیده می شود خارج طب مغازه ها در شهرستان.

“مردم مانند رفتار آنها هرگز به مدرسه رفت. این بار آنها باید یک نمونه. دولت ما به ما وعده داده است که وجود خواهد داشت هیچ کمبود لوازم ضروری. یکی باید به خاطر صبر و وحشت نیست. ما همه بادبان را از طریق این” پزشکی صاحب فروشگاه در Jungpura گفت.

Ananya Sundaray ساکن Bahare نگر گفت: “پس از من شنیده در مورد مستند من و دو آپارمتانی با عجله به نزدیک ترین بازار به عنوان فروشگاه های طبقه پایین بسته شد. وجود صف های طولانی تقریبا در تمام مغازه ها. ما خریداری آرد برنج و كنجاله سويا و شکر و سبزیجات و مگی بسته است.”

اما برخی از افراد نیز صحبت از داشتن صبر و همکاری با هماهنگی با دولت در این زمان فوق العاده ای.

“به محض این که کامل مستند اعلام شد, ما تصمیم به تماس بگیرید تا آب حمل و دپارتمان های فروشگاه اگر آنها می تواند عملیاتی شود. پس از کمک از تامین کنندگان ما تصمیم به ماندن در خانه و نه در صف مغازه خارج,” ناندیتا ساکن Lajpat Nagar گفت.

یکی دیگر از ساکنان Lajpat Nagar Neena گوپتا گفت: “پیش بینی مستند ما تا به حال مواجه نگردند تمام ملزومات چند روز پیش. اما در حال حاضر که دولت مطمئن است وجود دارد نمی توان به قطع در لوازم ضروری احساس می کنیم بهتر است.”

دهلی نو تا کنون گزارش 30 مورد از coronavirus از جمله دو مرگ.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>