در سراسر کشور مستند: سوپر مارکت ها در حیدرآباد دیدن و فروش افزایش

حیدرآباد: سوپر مارکت ها در حیدرآباد شاهد افزایش تقاضا برای مواد غذایی ضروری پس از نخست وزیر مودی اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند است که به همه چیز به جز خدمات ضروری به توقف در هند.

سوپر مارکت ها در حیدرآباد دیدن افزایش تقاضا به دلیل وحشت-خرید

اگر چه مطمئن هستم که مرکز و ایالات متحده با هم کار خواهد کرد برای اطمینان از در دسترس بودن کالاهای اساسی و داروها و…. افرادی که ترس از افزایش قیمت کالاها صف در مقابل سوپر مارکت ها در حیدرآباد سبزی فروشندگان و مغازه های پزشکی.

آنها نیز از ترس است که با توجه به مستند احتکار و بازاریابی کالاهای ضروری می گیرد ممکن است.

Coronavirus موارد در هند صعود به 519

تعداد coronavirus موارد در هند صعود به 519 روز سه شنبه. این رقم شامل 43 اتباع خارجی و نه مرگ.

بنگال غربی و هیماچال پرادش گزارش تلفات هر روز دوشنبه در حالی که هفت مرگ شد قبلا از ماهاراشترا (دو) Bihar, Karnataka, دهلی نو, گجرات و پنجاب.

Coronavirus موارد در سراسر جهان

در سطح جهان تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus بیش از حد 372,000 و بیش از 16000 فوت کرده اند.

تعداد کل موارد صعود به 372,757. بسیاری از موارد ثبت شده در اروپا است. جهانی مرگ و میر رسیده 16,231 که بیش از 10 ، 000 مرگ و میر در محل در منطقه اروپا.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>