در سراسر کشور Janta مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی درخواست یک روز در سراسر کشور Janta حکومت نظامی آغاز شد و در روز یکشنبه به مردم آماده شدن برای مبارزه با شیوع احتمالی coronavirus در کشور است.

“در چند دقیقه از هم اکنون #JantaCurfew آغاز. اجازه دهید همه ما بخشی از این حکومت نظامی که اضافه کردن قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با #COVID19 تهدید. مراحل ما را در حال حاضر کمک خواهد کرد در این زمان ها به نخست وزیر نوشت: در سایت میکروبلاگینگ توییتر دقیقه جلوتر از حکومت نظامی.

ترافیک در جاده ها

ترافیک در جاده های کوچک بود که مردم مشاهده خود اعمال حکومت نظامی باید حفظ شود بین 7 صبح تا 9 ساعت.

در روز پنج شنبه مودی بود و خواست شهروندان را به دنبال “Janta حکومت نظامی” در تاریخ 22 مارس در تلاش برای نگاهی بر رمان شیوع کروناویروس.

پس نخست وزیر مودی پیام چند شخصیت های معروف از جمله سیاستمداران از احزاب مختلف و ورزشکاران و افراد مشهور در حمایت از ورزش اجتماعی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>