ناتاشا Oakley در یک لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram بسیار به لذت طرفداران او است. مدل استرالیایی در زمان به حساب او در روز پنج شنبه به بی حس کردن او 2.2 میلیون پیروان با کلاسیک شنا نگاه کنید که کاملا مناسب او بی عیب و نقص, هیکل.

این ها شامل مجموع سه عکس که یک برچسب جغرافیایی نشان داده شده گرفته شده در خلیج بایرون. 29 ساله بود که برای اولین بار دستگیر کمر در آب به عنوان زرق و برق دار غروب آفتاب ساخته شده آسمان درخشش پشت سر او. او بیشتر به سمت ساحل در تصویر دوم از این مجموعه به عنوان آب رسیده فقط تا وسط گوساله. در فینال ضربه محکم و ناگهانی, Natasha ساخته شده بود آن را به شن و ماسه که در آن او کشیده در پشت او به عنوان دریا به آرامی waded در اطراف او.

به او نگاه برای روز در ساحل, Natasha تصمیم گرفتند برای “کمی بیکینی سیاه و سفید” از دوشنبه شنا برند که او اجرا می شود با او رفیق Devin Brugman. این “بی انتها” دو قطعه شامل یک پالما بالا — مثلث-سبک با شماره های نازک و نخی شکل تسمه که نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. آن ياوه یقه و فنجان کوچک با هم کار کرده به افشای یک زیبا از رخ و sideboob به عنوان دختر مشغول به کار دوربین. او مخاطبان به سختی به نظر می رسید ناراحت خوانده شده از پوست.

ناتاشا نیز sported مطابق پالما پایین بود که از یک برزیل برش که چیزی جز نعمت برای او قاتل منحنی. پوشاک را daringly بالا-برش و دارای گونه های برامده طراحی چپ او مجسمه در نظر کامل در حالی که همچنین اذیت کردن یک نگاه اجمالی در پرت derriere. آن تسمه گره خورده بود بالا بر روی مدل لگن در خوش طعم و کمان و جلب توجه او را به تخت میانی و abs.

هیچ لوازم جانبی به نظر می رسد اضافه شده اند به hottie تالار گروه اجازه می دهد او را رقم خیره کننده به مرکز صحنه. خروس بزرگ, گیسوان بودند مرطوب و slicked پشت به سر او و او نگاه به رفتن آرایش-رایگان برای نشان دادن قابل توجه خود را به زیبایی های طبیعی است.

سه گانه-عکس به روز رسانی های فوری آمار با ناتاشا طرفداران به عنوان نشان داده شده توسط 3000-به علاوه آن را دوست دارد بیداد می کرد تا در اولین 36 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. در ضمن بخش نظرات ها پر شده است با ده ها تن از یادداشت های بسیاری با تعارف برای ستاره فک انداختن صفحه نمایش.

“همه زمان مورد علاقه” یک نفر نوشت.

“بیب خیره کننده!” اظهار نظر یکی دیگر از فن.

“شما بنابراین شما نگاه شگفت انگیز” یک سوم پیرو بوده.

دیگران با استفاده از emoji به بیان تحسین خود را با بسیاری از امید بستن برای قلب-چشم و شعله شکلک.

ناتاشا به نظر می رسد برای بی حس کردن طرفداران خود را بدون توجه به آنچه او پوشیده است. در اخیر دیگر ها به اشتراک گذاشته شده در اوایل این هفته ستاره رفت و با تمام smokeshow در چکمه های چرمی پاشنه بلند و ران چکمه های بالا. لباس ثابت می شود فقط به عنوان محبوب درآمد بیش 29,000 دوست دارد و 356 نظر به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im