ناتاشا Oakley می رود کامل بمب در سفید لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که نشان دادن مجنون شکل

ناتاشا Oakley رفت و با تمام بمب در آخرین Instagram update. او حیرت زده طرفداران خود را با بدن های باور نکردنی در حالی که او قرار داده و او را منحنی بر روی صفحه نمایش در یک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه در حالی که آفتاب در یک محل شاعرانه. ارائه موجب دیوانگی در میان ناتاشا پیروان است و در حال حاضر انباشته بیش از 16,000 را دوست دارد.

مدل استرالیایی مشترک سه خیره کننده جرقه بزند به رسانه های اجتماعی خود را تغذیه. هر عکس را به او نشان دادم مختلف مطرح به عنوان او لذت می برد او beachy محیط اطراف است. هر دو عنوان و برچسب جغرافیایی قرار می گیرد او در وهیتهون ساحل جایی که ناتاشا گفت: اتحاد جهان, سفید, شن و ماسه.

به تازگی 30 ساله عینک بیکینی سفید که چسبیده به ساعت شنی با قاب مانند یک پوست دوم. تولیدات فنجان و underwire جزئیات به شکل کافی مجسمه نیم تنه او به عنوان ذخیره در ساحل. این wideset تسمه ارائه نمایش unobstructed از او bronzed سفت و کمک به حمایت از او فوقانی بدن.

ناتاشا تیمی بالا با آن تطبیق نحیف پایین. بالا پا لباس شنا نشان داد از کون باسن و ران او به عنوان مطرح شده برای دوربین است.

این لباس شنا bared او باور نکردنی شکم و کمر. او مقعر شکم و دور کمر کوچک به او sylph مانند ظاهر او به عنوان پرستش خورشید است.

رسانه های اجتماعی ستاره مجاز, خروس بزرگ, گیسوان به فراگیر چهره او در بازی گاه به گاه درهم و برهمی است. او تنها قابل مشاهده و لوازم جانبی بود و یک جفت گوشواره شیک.

در اولین عکس, Natasha دراز در پشت او با پای راست خم در زانو. مدل قوسی پشت, اضافه کردن به منحنی شکل است. او کشیده آغوش او پشت خود را به عنوان او در زمان در نمای عالی. مخطط تحت پوشش ابر در آسمان آبی منجر به تپه های سبز در پس زمینه.

هنوز هم با چهره او با اشاره heavenward بعدی عکس نشان داد ناتاشا محکم سر خود را. شات نشان می دهد که کارآفرین از زاویه دیگری است.

در فینال, عکس طرفداران درمان به نزدیک تصویر از ناتاشا مجنون شکل است. به طور خاص او flaunted او گود معده و انحناء ران.

به زودی پس از به اشتراک گذاری عکس مدل طرفداران هولناک او را با ستایش و از emoji و به او گفت آنچه که آنها فکر می کردند از این عکس ها.

“ساحل و بدن اهداف” یکی از طرفداران raved.

یکی دیگر از حال جاه طلبی برای بازدید از همان محل.

“مرگ به اینجا بروید” آنها گفت.

یک سوم Instagram کاربر قدردانی ناتاشا و آرزو او را به خوبی.

“که به نظر می رسد بسیار خوب و لذت ببرید! (شکلک خنده)” آنها بوده.

حداقل یکی از تحسین کنندگان احساس و الهام گفت که طراح بود “به معنای واقعی کلمه هر هدف است.”

ناتاشا انباشته از یک فن پایه بیش از 2.2 میلیون نفر در Instagram به تنهایی. Inquisitr گزارش داد که او به اشتراک گذاشته cheeky ضربه محکم و ناگهانی از او و یک دوست در یک قایق بادبانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>