ناتالی Ed Westwick و معصوم سیاه و سفید توری بالا در پر زرق و برق سیاه و سفید, ضربه محکم و ناگهانی

ناتالی ed westwick او را شگفت زده کرد 1.2 میلیون Instagram followers با خیره کننده سیاه و سفید, ضربه محکم و ناگهانی است که تا به حال علاقه و در عین حال هنری پرنیان در آخرین Instagram post. تصویر به نظر می رسد گرفته شده توسط یک عکاس حرفه ای به عنوان ناتالی برچسب گذاشته شده توسط عکاس Jurij Treskow را Instagram حساب در تصویر همانطور که در عنوان پست ، او همچنین برچسب زده هنرمند آرایش Bren رابرتسون در هر دو.

در ضربه محکم و ناگهانی ناتالی بود نشسته در مدفوع با یک نیمکت در پس زمینه قابل مشاهده. او هیکل باور نکردنی در صفحه نمایش کامل در سیاه و سفید توری بالا که شبیه لباس زیر زنانه. بالا برجسته پایین برش یقه که به نمایش یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ و توری ظریف تر و تمیز در امتداد یقه جلب توجه و حتی بیشتر به منحنی. نازک تسمه های سیاه و کشیده بیش از شانه های او نشان کردن شانه ها و بازوها و قرار دادن مقدار زیادی از پوست بر روی صفحه نمایش.

ظریف ردیف از دکمه ها و یا تعطیلی رفت جلو از بالا بود که یک طول cropped نشان دادن برخی از ناتالی را باب معده نیز هست. او زوج فوق العاده بالا سکسی با ساده جفت شلوار سیاه و سفید است که چسبیده به او باب روز است. او پا شد و گسترش در برخواهد داشت و او قرار داده و هر دو دست در کمر خم شدن به جلو کمی در برخواهد داشت که کار تمام زوایای.

بسیاری از لوازم جانبی گنجانیده شده بود به نگاه و ناتالی اضافه شده بود یک حلقه ساده روی یک انگشت و ضخامت گردنبند زنجیره ای ساخته شده است که عمده بیانیه سبک. او بور قفل شد مدل دهید گردیده امواج و او تا به حال چشم خود را بسته به یک لبخند بزرگ واقع است. سیاه و سفید طبیعت شات معنای آن است که سخت به از جزئیات ناتالی زیبایی نگاه, اما آرایش خود را به نظر می رسد با تکیه تلفظ کردن زیبایی های طبیعی خود را.

او پیروان کاملا زرق و برق دار, پست و آن متصلب تا بیش از 13,200 دوست دارد در عرض فقط 19 ساعت است. آن را نیز دریافت 183 نظرات از طرفداران مشتاق.

“لبخند خود را” یکی از طرفداران گفت: به دنبال یک گروه سه نفره از قلب چشم emoji گرفتار با بیان ناتالی را به صورت خیره کننده.

“چنین یک شات!” یکی دیگر پیرو گفت.

“ظرافت کلاسیک” یکی پیرو اظهار نظر.

“نقطه روشن در روز من امیدوارم که شما به خوبی و چیزهایی که به عنوان” دیگری اضافه شده است.

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش ناتالی مشترک خود Instagram update که به نمایش باور نکردنی بدن و زیبایی های طبیعی است. او مطرح شده کاملا بی بالا تنه با اسلحه پوشش قفسه سینه و مرطوب مو آبشاری پایین بدن او. در پست او یک بیت از “س-tine خودمراقبتی” با پر کردن پیروان خود در مارک های زیبایی او با استفاده از به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>