ناتالی ed westwick شده است ارسال به روز رسانی جدید از بالی از دیروز و او در ادامه به نگه داشتن او Instagram followers در این می دانم که با یک عکس جدید و مجموعه ای که او امروز نوشته شده. سه گانه به روز رسانی شامل دو عکس و یک ویدیو که شامل یک ضربه محکم و ناگهانی از پرتاب سر خود را به عقب در حالی که تکان دادن houndstooth لباس شنای زنانه دوتکه.

در عکس دوم ناتالی کشف شد نما در خارج از منزل در یک پاسیو مدرن با نرده های شیشه ای. او زاویه دار او را به سمت پشت دوربین ایستاده بود در انگشتان او قرار داده و او را دست کم نقره ای نرده پشت سر او. مدل زده چشمگیر در برخواهد داشت با بلند کردن چانه خود را به هوا در حالی که بسته شدن چشمان او ترک او را حجیم بور بلوک جاری بیش از او بازگشت و با دمیدن در باد.

لباس شنای زنانه دوتکه, برجسته, بزرگ اضافی houndstooth-نسخه قابل چاپ سیاه و سفید و کف حال افزایش بالا برش که در سمت چپ مقدار از کون لخت.

او تنها لوازم جانبی به نظر می رسد او گوشواره طلا.

پشت سر او بودند و درختان نخل و گرمسیری دیگر شاخ و برگ و آسمان ابری اضافه شده به مودی پرنیان ضربه.

علاوه بر این, اولین عکس از این مجموعه نشان داد که زیبایی ایستاده در همان نقطه در پاسیو جز او ایستاده بود با او شانه راست زاویه دار به دور از دوربین است. او ایستاده بود بر روی انگشتان خود را دوباره و نگاه بیش از شانه خود را با یک بیان جدی در چهره او لب خود را کمی از هم جدا. موهایش فرسوده در سنگین چپ او بور قفل درخشان در روشنایی.

قسمت آخر از این سری یک کلیپ ویدئویی کوتاه که نشان داد طوفان گرمسیری بود که باد از طریق این منطقه به عنوان دیده می شود از طریق او باز هتل ویندوز.

احساس طرفداران رهبری به بخش نظرات برای بحث در مورد به اشتراک گذاری جدید.

“عکس های زیبا” raved تحسین.

“چه زیبا!!! شما در حال دیوانه” اعلام کرد یک حامی.

“دوست دارم که الگوی!” گفت یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما در حال تعریف از زیبایی و زرق و برق” gushed یک پیرو.

علاوه بر این, Natalie نوشته شده در عکس دیگری که دیروز نشان داد که او تا به حال لمس کردن در بالی. در این زمان او جامعی a selfie داخل اتاق هتل لرزاند و یک عدم تطابق مجموعه لباس شنای زنانه دوتکه و یک کلاه نی. بالا بود و شانه قطعه با آستین بلند است که او کشیده تا به شانه او که زوج با کف. این گیج نگاه تلفن خود را با یک اشاره از یک لبخند و کشیده در بالای او را با یک دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de