ناتالی Ed Westwick Flaunts جدی رخ در تابستان لباس سفید

بور زیبایی ناتالی ed westwick او را هیجان زده 1.2 میلیون Instagram followers با آخرین پست خیره کننده دو Instagram update گرفته شده در طبیعت است. ناتالی را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست که مشخص شده محل خود را, اما او به نظر می رسد در لمون گروو و شبیه یک الهه در یک ظریف تابستان لباس سفید. پوشاک نگاه لحظات از لغزش و افشای یکی از سینه های خود را به طور کامل در شات دوم که طرفداران در اینجا می توانید ببینید.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی ناتالی kneeled پایین در چمن با پاهای برهنه فرح خودش را با یک دست در حالی که دست دیگر چنگ چند لیمو به قفسه سینه خود را. درختان لیمو رویت شد به چپ و خورشید در حال غروب بود به ضرب گلوله جادویی تب و تاب بودن.

ناتالی عینک سفید کردن شانه لباس که در معرض مقدار زیادی از نور خورشید را بوسید پوست از شانه خود را به قفسه سینه خود را. وسوسه انگیزی مقدار از رخ شد بر روی صفحه نمایش حتی اگر ناتالی مسدود کردن برخی از قفسه سینه خود را با این میوه از خانواده مرکبات میباشد. او بلند بور قفل سقوط به پایین شانه خود را در امواج نرم و او تا به حال یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, عنوان, عکس, دستگیر شد. ناتالی به نظر می رسد پوشیدن, حداقل, آرایش, اجازه می دهد تا زیبایی های طبیعی خود را به درخشش را از طریق.

در حالی که او به نظر می رسید با داشتن یک انفجار در عکس اول در دوم او amped تا اغوا کننده پرنیان شلیک. ناتالی باقی مانده بر روی زانو های خود را در چمن سبز با درختان لیمو وزن با میوه های قابل مشاهده در کنار او. پاهای او پخش شد اگر چه او جمع شده بودند پارچه سفید از روی لباس به طوری که هیچ چیز قابل مشاهده بود. او باب روز ران به طور کامل در معرض نگاه و پارچه سفید آویخته بیش از بمب بدن.

یک طرف پوشاک کشیده شد تا بیش از ناتالی شانه در حالی که دیگر تضعیف شده بود پایین. پایین برش یقه نشان داد یک مقدار جدی از رخ و یکی از ناتالی را دارایی های فراوان به نظر می رسید از لحظات ترکیدن از لباس.

برخی از بور قفل سقوط کرد بیش از صورت خود را و او خم به جلو در خدمت شرجی بیان او به عنوان مطرح شده. او پیروان عاشق عکس و پست دریافت بیش از 12,100 دوست دارد و 202 نظرات در عرض سه ساعت.

“هنگامی که زندگی به شما لیمو… دریافت ed westwick به شما لیموناد” یک فن اظهار نظر.

“مطلق الهه” یکی دیگر پیرو اظهار داشت.

“شما واقعا بسیار زرق و برق دار” یک سوم فن نوشت.

“چه فراوانی از زیبایی شما یکی از فن های اضافه شده به دنبال قلبی چشم از emoji.

در حالی که دارایی های فراوان بر روی صفحه نمایش در آخرین پست فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش ناتالی مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او flaunted پرت خلفی به جای. او را لرزاند یک جفت از لباس زیر از او خود را بسیار افزایش یافت و سر خط به او نشان داد او منحنی در عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>