ناتالی Ed Westwick Flaunts Her مناسب هیکل, تنگ, مرجان, ساق پوش,

بور, بمب, ناتالی ed westwick مشترک زرق و برق دار, ضربه محکم و ناگهانی با 1.2 میلیون Instagram followers که در آن او به نمایش گذاشت او مناسب بدن در یک رنگ روشن تمرین گروه که چسبیده به در هر اینچ از او مجسمه منحنی. به عنوان geotag نشان داد تصویر گرفته شده در استرالیا در باندی به برونته راه رفتن در ساحل. ناتالی مطرح شده در مقابل یک نفس گیر تشکیل سنگ که ارائه کامل خنثی زمینه به مرجان گروه.

ناتالی را تمرین نگاه بود از نام تجاری الو یوگا و شامل یک تی شرت و جفت ساق پوش. T-پیراهن بود تا حدودی سست اتصالات با یک مدال دیگر یقه که را نشان نمی دهد هر گونه رخ داد اما طرفداران خود را زیرچشمی نگاه کردن در آنچه به نظر می رسد سیاه و سفید سینه بند ورزشی زیر پیراهن. کوتاه آستین آمد در نیمه راه پایین بازوها و ناتالی برجسته خود را دور کمر باریک با پیچیدگی پارچه پیراهن بالاتر از ناف او به منظور افشای چند اینچ از باب معده.

ناتالی زوج بالا با کس تنگ است که آمد به زیر شکم او را فشار دهید. از ساق تا به حال گسترده کمر که چسبیده به او باریک باسن و پارچه او را در آغوش گرفت باب روز ران و گوساله. عکس نابود و لگدمال شده درست در ناتالی مچ پا تا به کفش نبود قابل مشاهده در شات اما یک زیرچشمی نگاه کردن در پایین قاب پیشنهاد او زوج روشن نگاه با کفش کتانی سفید.

ناتالی نگه داشته و بقیه نگاه بسیار ساده اضافه کردن یک جفت از مینیمالیستی گوشواره و ساده گردنبند طلا. او بور قفل شد جدا در وسط و آنها سقوط کردن قفسه سینه خود را در زحمت tousled امواج.

ناتالی را دیدم یک لبخند در دوربین به عنوان او برگزار شد و اسلحه خود را در کنار او و او زوج ضربه محکم و ناگهانی با یک دارای گونه های برامده عنوان مورد غرقه شدن در حد کیک برای تولد او.

ناتالی را دنبال نمی تواند به اندازه کافی از او متناسب با هیکل و پست متصلب تا بیش از 5,400 دوست دارد در عرض فقط چهار ساعت. در این پست نیز دریافت 85 نظرات از طرفداران مشتاق.

“به دنبال خیره کننده” یکی از طرفداران گفت: پس از چندین شعله emoji.

“در نهایت حتی با یک سال بیشتر شما هنوز هم زیبا و فوق العاده و با شکوه” یکی دیگر پیرو افزود: ارجاع ناتالی اخیر ،

“چگونه زیبا شما هستند! آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک کلمه برای تعریف خود را از زیبایی” یک سوم فن اظهار نظر.

“باور نکردنی لبخند” یکی دیگر پیرو گفت.

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش ناتالی در زمان به Instagram در یک نگاه سکسی از خود را بسیار خود شرکت افزایش یافت و لخت. او دو Instagram update که در آن او مطرح شده در نزدیکی یک پنجره بزرگ در حالی که تاب cropped ژاکت گره و یک جفت نحیف, برهنه, لباس زیر که نمایش او انحناء پایین بدن به کمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>