natalie portman dress

ناتالی پورتمن در مراسم 92 سالانه جوایز اسکار در هالیوود و هایلند در فوریه 09, 2020 در هالیوود کالیفرنیا. استیو Granitz/WireImage/گتی ایماژ

به عنوان استیو مارتین و کریس راک فصاحت قرار داده و آن را در حالی که باز کردن 92 جوایز اسکار امشب: “چیزی گم شده را از لیست در این سال ساخته شده است،” همانطور که در آکادمی های سفارشی در این سال عمده اسکار نامزد شد عمدتا مرد و سفیدو در حالی که هیچ کس را شگفت زده ناتالی پورتمن لباس تبدیل سر در فرش قرمز با قرار دادن ویژه در زنان در سرگرمی است که آن را سزاوار است.

همچنین نگاه کنید به: اسکار 2020: لیست کامل برندگان

در یک ویدئو ویروسی توییتی توسط لس آنجلس تایمز خبرنگار امی کافمنپورتمن توضیح داد: سیاه و سفید-و-طلا لباس و شنل دوزی با نام از مدیران و سایر طراحان است که, نیست, نامزد دریافت جایزه اسکار از Greta Gerwig (زنان کوچک) به لولو وانگ (خداحافظی).

natalie portman dress names

ناتالی پورتمن می پوشد شنل با نام زن کارگردانان فیلم که نامزد دریافت جایزه اسکار به عنوان او می رسد برای 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است. Photo by Robyn بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“من می خواستم برای به رسمیت شناختن این زنان بودند که به رسمیت شناخته نشده و به صورت خود کار باور نکردنی در این سال در راه ظریف,” او گفت: Kaufman بر روی فرش قرمز.

این گروه همچنین شامل فریاد استراحتی به Marielle هلر (یک روز زیبا در محله), ماتی آرسنال (Atlantics), Melina Matsoukas (ملکه & Slim), Alma هار’el (عسل پسر), Lorene Scafaria (زرنگ) و Céline Sciamma (Portrait of a Lady در آتش).

مدیران نامزد به جای مارتین اسکورسیزی برای The Irishman, تاد فیلیپس برای Joker, سام مندس برای سال 1917کوئنتین تارانتینو برای Once Upon a Time in Hollywood, و بونگ جون هو برای انگل.

اما آیا این پسر که نام خود را در یک ناتالی پورتمن ، بدون آنها انجام نمی. بنابراین وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im