ناتالی مارتینز جشن تولد خود را در نارنجی Ruched لباس شنای زنانه دوتکه

ناتالی مارتینز به اشتراک گذاشته 36th جشن تولد با Instagram طرفداران و آنها به نظر می رسد به عشق او انگیز منحنی به عنوان او ایستاده بود در آب در حالی که با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه.

این بازیگر در آب ایستاده بود که او رسیده ران و در پس زمینه وجود دارد زمین است که شامل یک آشفته بازار سبز گرمسیری درختان و گیاهان است. زرق و برق دار پف ابرها شناور در آفتابی و آسمان آبی. به یک طرف و یک قایق شناور در آب با یک چتر رنگارنگ و سایه ای به آن متصل است. اما تمرکز شد عکس تولد دختر — ناتالی. بلند, تیره مو, مرطوب بود و آن را آویزان در امواج ساحلی بیش از یک شانه و پایین خود را به عقب. در گوش او بازیگر عینک بزرگ گوشواره و یک مچ دست او تا به حال در یک سازمان دیده بان طلا, در حالی که او دیگر مچ دست sported ظریف طلا دستبند.

ناتالی به نظر می رسید به طور طبیعی و بدون آرایش برای او غوطه در آب است. او عینک یک مرطوب, نارنجی, لباس شنای زنانه دوتکه بالا گره خورده است که بیش از هر یک از شانه اش و آن را به نمایش کافی او رخ. مطابق با کف برجسته ruching تا مرکز پشت آن کشیده پارچه و نشان داد بسیاری از او گرد پایین. قطره آب چسبیده به پوست او و او پخش یک دست در آب به عنوان او به عقب نگاه کرد ، لباس شنا نشان داد که بازیگر را انحنا شکل ساعت شنی.

او نگه داشته به عنوان ساده به سادگی قرار دادن سن او و او Instagram followers پاسخ با مقدار زیادی از آرزوها تولدت مبارک. بیش از 17,600 از آنها آمار “مانند” را فشار دهید و بیش از 520 زمان به ترک یک پیام برای روز خاص خود را. شعله emoji اغلب به نظر می رسد که نشان داد که بسیاری از کسانی که پاسخ داد: فکر تازه ضرب 36 سال از نگاه, داغ, در آب سرد.

“تولدت مبارک سرطان دوستان!!! من باید به خانه رفت به میامی بیش از حد!” شاداب یک پیرو.

“شلیک کنید. شما من زود زن له سه شنبه Nattalie. شما در حال افت مرده زرق و برق دار” دوم فن نوشت.

“تولدت مبارک بانوی زیبا! کار از خانه و دیدم مسابقه مرگ دوباره! را فراموش کرده چقدر دوست داشتم شما در آن نقش!” قدردانی یک جانباز از بازیگر زن که همچنین شامل یک کیک از emoji.

“شما باید منحنی های سکسی. من امیدوارم که شما تا به حال یک تولد بزرگ” یک چهارم Instagrammer آرزو.

ناتالی نشان داد او در یک استخر شنا قبل در coronavirus همه گیر Inquisitr گزارش شده است. او عینک لباس شنای زنانه دوتکه, و او کمی رقص در یک Infinite تصویری که گرفتار چشم از طرفداران او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>