ناتالیا Garibotto Teases طرفداران و کشش در بالا در کنار استخر عکس

مدل برزیلی ناتالیا Garibotto به او در زمان Instagram صفحه امروز و درمان دو میلیون پیروان به یک ارتباط دو عکس به روز رسانی یکی که ضربه تبدیل شد. این گیج لرزاند سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه ای از مد نوا.

این انفجار انرژی مدل عینک نحیف سیاه و سفید دو تکه کت و شلوار حمام کردن نمایش گذاشت که او قاتل است. بالا برجسته یقه غوطه وری که flaunted او دکولته به عنوان به خوبی به عنوان طلا-زنجیر رنگی به عنوان تسمه که رفت و بیش از شانه اش. ناتالیا عینک تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که افتخار بالا پا کاهش است که برجسته او انحنا, باسن و محکم بسته شده معده است. طلا زنجیره ای اقدام به عنوان تسمه چسبیده به کمر باریک. به غیر از قسمت بالای بدن خود را لاغر ران نیز بر روی صفحه نمایش.

در اولین عکس, ناتالیا lounged کنار استخر نشسته روی یک مبل. او به سمت نگاه به عنوان او کشیده و او را در لباس شنای زنانه دوتکه به بالا با انگشت شست اذیت کردن طرفداران خود را. در آینده ضربه محکم و ناگهانی, مدل تکیه به جلو و شوخی گیر زبان او را به دوربین. از او مطرح مقدار کافی از رخ او دیده می شد که طرفداران ناراضی بودند.

27-year-old, بمب, عینک طولانی و برجسته قفل پایین و راست یک طرف ، او sported یک جفت خوش طعم گوشواره گل میخ و یک طلا گردنبند choker به عنوان تنها لوازم جانبی.

ناتالیا عینک, آرایش کامل نگاه کنید که شامل مات پایه مجسمه ابرو و پوشش های مختلف از ریمل مژه و ابرو. او تکمیل نگاه خود را با استفاده از برهنه, رنگ رژ لب در لب های او.

میامی-بر اساس مدل نیست با استفاده از یک برچسب جغرافیایی با پست تا محل دقیق این تصویر شناخته شده نیست. این عنوان شامل یک خط کوتاه از Nicki Minaj آهنگ “تنها.” او با برچسب مد نوا در پست و عکس.

در عرض تنها یک ساعت از ارسال آخرین به روز رسانی انبوه به 49,000 دوست دارد و بیش از 350 نظرات. طرفداران بی شماری رنگی به بخش نظرات این پست و نوشت: تعارف به ناتالیا خیره کننده به نظر می رسد در حالی که دیگران raved در مورد او زرق و برق دار بدن است. پیروان دیگر تصمیم به رها کردن یک ترکیبی از emoji به جای.

“شما می دانید آن را به یک روز خوب زمانی که شما از خواب بیدار و این اولین چیزی که شما بر روی تلفن خود را” یکی از طرفداران او اظهار نظر در پست اضافه کردن یک دنباله از emoji.

“شما نگاه باور نکردنی زیبا و زرق و برق دار! هیچ کلمه ای برای توصیف زیبایی خود را فقط با عشق” تحسین نوشت.

“بسته کامل” همکار میامی مدل Yaslen کلمنت chimed در.

“شما مطلق الهه. بدن خود را به هیچ یک دوم است” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>