ناتالیا Garibotto نشان می دهد عمده رخ در آشکار یک تکه لباس شنا

بمب برزیل ناتالیا Garibotto مورد توجه هزاران نفر از طرفداران در رسانههای اجتماعی پس از او به اشتراک گذاشته شده سکسی جدید, عکس از خودش بیکینی چادری در چهار شنبه, مارس 26. رسانه های اجتماعی ستاره در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن این پست با 2.1 میلیون پیروان.

26-سال-مدل — که عمدتا شناخته شده بودن یک Instagram تاثیر گذار — عکس گرفته شده در مقابل یک دیوار خاکستری. او در مرکز صحنه در عکس او به عنوان مطرح شده به طور مستقیم در جلوی دوربین و دخالت بی تفاوت و در عین حال ارتباط پرنیان. او کج سر پایین به چشمان او خیره شد به طور مستقیم به دوربین. او مطرح شده و او دست راست خود را به صورت او. در ضمن او بلند, سبزه, مو, که, ویژه, بور برجسته بود آهنگ به مستی که نشسته در بالای سر خود را.

ناتالیا نیز sported برخی از آرایش نور آورده است که از زیبایی های طبیعی و تکمیل او دباغی پوست تن. این نرم افزار شامل خط چشم دودی سایه چشم, رژ لب برهنه و پسوند مژه. هنوز او را قاتل شکل ایستاده است که آن را به عنوان بر روی صفحه نمایش در یک آشکار یک تکه لباس شنا.

بیشتر صورتی snakeskin-چاپ لباس شنا ویژه دو ضخامت تسمه که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب. پوشاک بیشتر برجسته یقه غوطه که به سرقت برده نشان می دهد آن را به عنوان برجسته ناتالیا را شهوت انگیز دارایی و در معرض بیش از یک زیبا از رخ. علاوه بر این یک تکه را دادخواستها که قطع شد, سنتی, برزیلی, سبک, طراحی, ارائه نکردند مقدار پوشش آنها به عنوان flaunted کون باسن. این کت و شلوار حمام کردن نیز برجسته تعظیم که گره خورده در اطراف مدل را midriff بیشتر جلب توجه به خود هسته است.

ناتالیا لوازم آشکار beachside نگاه کنید فقط با یک گردنبند.

این مدل شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی برای این پست اما درگیر با طرفداران خود در این پست را به عنوان درخواست آنها چگونه بودند امروز.

سکسی تصویر ملاقات با مقدار زیادی از حمایت و تایید از ناتالیا طرفداران garnering بیش از 35,000 دوست دارد در عرض سه ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. به علاوه بیش از 300 پیروان را به بخش نظرات به دوش او با تعارف او شکل به نظر می رسد او و او دست کت و شلوار حمام.

“مورد علاقه من pic” یک کاربر نظر.

“لعنتی داغ” دوم پیرو اضافه شده است.

“شما خیلی قشنگ” یک سوم تحسین chimed در.

“من انجام می دهند بهتر است پس از دیدن این” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد در پاسخ به این زیبایی را به عنوان.

ناتالیا به اشتراک گذاشته است تعدادی از کون, بیکینی, زن چادری به نظر می رسد در Instagram که از اواخر سال. در آوریل 11, او wowed در یکی دیگر قطعه snakeskin-چاپ لباس شنا است که نمایش داده می شود او دلخواهی شکل و معروف دارایی های هر Inquisitr. ضربه محکم و ناگهانی دریافت بیش از 74,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>