ناتالیا Garibotto نشان می دهد عمده رخ و منحنی در نحیف نارنجی بیکینی

اینترنت احساس ناتالیا Garibotto فرستاده طرفداران به دیوانگی در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده تعدادی از عکس های خودش را در یک لباس شنای زنانه دوتکه در پنج شنبه, جولای 17. بمب به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید با 2.1 میلیون پیروان و آن را به سرعت جلب توجه زیادی می باشد.

26 ساله برزیلی مدل شد عکس, در خارج از منزل برای نمایش اسلاید که شامل سه عکس به عنوان او lounged رابطه جنسی در یک استخر. ناتالیا نگاه به در یک محل اقامت خصوصی به عنوان یک خانه قابل مشاهده بود پشت سر او. او در مرکز صحنه به عنوان او ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین سوئیچینگ بین چندین شمار و زاویه نمایش داده می شود که او را از جلو و عقب. مدل تراوش یک unbothered-هنوز-شرجی پرنیان به عنوان او pouted و نگاه مستقیم به لنز دوربین را در بسیاری از تصاویر.

او پیتزایی که برجسته برجسته و تاریکی ریشه ها ظاهر نمی شود مدل دهید به عنوان قفل آبشاری کردن پشت او و در اطراف شانه های او در کمی طبیعی به دنبال امواج. در دو تا از تصاویر او را لرزاند او قفل در نیمه موی دم اسبی, اما آنها را میپوشید پایین برای آخرین ضربه محکم و ناگهانی.

لباس شنای زنانه دوتکه او بالا بود و نارنجی و برجسته دو تسمه نازک که گره خورده در اطراف گردن و پشت. لباس شنا بالا مثلثی فنجان را ترک نمی کند بسیار به تخیل آنها به عنوان تلاش برای مهار او, سینه کلان, سینه, افشای یک معامله بزرگ از رخ.

او تیمی را بالا آشکار با تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که همچنین ارائه نکردند مقدار پوشش به عنوان آنها با طراحی کلاسیک برزیل به سبک, شلاق زدن را کاهش دهد. این دادخواستها به خصوص نمایش خود انحنا, باسن و کون بزرگ, شورتی, derrière. بالا waisted سمت تسمه همچنین جلب توجه به ناتالیا را باریک هسته.

او به پایان رسید نگاه کردن با یک پلاک اسم طلا گردنبند و دستبند.

ناتالیا نیست نشان می دهد که در آن عکس گرفت. در عنوان او برچسب گذاشته شده توسط مد نوا آنلاین شرکت پوشاک که او در حال همکاری با.

بسیار گرم سری ملاقات با مقدار زیادی از تصویب و حمایت از طرفداران خود garnering بیش از 34,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند فقط سه ساعت پیش. 500 پیروان را هم به بخش نظرات به دوش ناتالیا با تعارف در بدن او به نظر می رسد و لباس شنای زنانه دوتکه.

“کاملا زرق و برق دار” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی اعلام کرد.

“قطعا خیره کننده ترین زن در جهان, بیکینی است تا آتش بر شما” دوم تحسین chimed در.

“سلام sis شما بسیار زیبا” یک سوم دیدگاه اعلام کرد.

“Oh my god, آخرین تصویر, وای” چهارمین فردی تأکید کرد.

ناتالیا به اشتراک گذاشته است تعدادی از چشم نواز به روز رسانی از خودش در حساب های رسانه های اجتماعی به خصوص به تازگی. در جولای 12, او حیرت زده طرفداران یک بار دیگر پس از تکان دادن و در عین حال یکی دیگر کوچک است که نشان داد او رقم برای یک فیلم تبلیغاتی هر Inquisitr. که پس از دریافت بیش از 54,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>