ناتا لی نشان می دهد قاتل رقم کوچک, لباس زیر زنانه,

ناتا لی در زمان به Instagram دیروز به اشتراک گذاری یک عکاسی از خود است که او را دیدم در یک کوچک زیر مجموعه. جمعه بعد از ظهر ها به او 5 میلیون پیروان زیادی به بحث در مورد.

“جهان داغترین DJ” بود مطرح در کنار یک درب چوبی بزرگ با شیشه جلو که نشان داد از برف پر کوه و بلند درختان همیشه سبز در پشت آن. او برچسب گذاشته شده توسط عکس در اسکی شهر کیتزبوهل اتریش که در آن نگاه به یک روز آفتابی است. تصویر گرفته شده در انعکاس یک آینه آویزان است که در مقابل او و او را دستگیر برگزاری تلفن همراه خود را در یک دست و استراحت دیگر در نزدیکی سمت او. لی gazed به دوربین با شرجی خیره و flaunted معروف او رقم در یک نحیف, لباس زیر زنانه, مجموعه ای است که تا به حال فن وزوز.

سکسی مجموعه ای شامل قرمز, ساتن, پستان بند, با تسمه نازک است که شامل سه طلا قفل در هر طرف. این بند تا به حال غوطه وری خط گردن که در سمت چپ مقادیر کافی از رخ بر روی صفحه نمایش برای او گرفتار مخاطبان است. آن underwire پایین تحت فشار قرار دادند تا قفسه سینه خود را و حتی بیشتر برجسته او انگیز دارایی. او عینک سیاه و سفید و قرمز شطرنجی بالا که او اجازه دهید پایین اسلاید بازوی او در اذیت کردن شیوه ای.

او کف بودند فقط به عنوان آشکار و افتخار همان پارچه حریر. جبهه بود و مقدار کمی از مواد و فقط تحت پوشش آنچه لازم بود. آن تسمه نشسته بالا در مجسمه لگن جلب توجه به وضعیت میانی و قاتل abs. بالا برش قطعه نیز برای او ران دیده می شود در تمامیت خود.

لی عینک کوچک نقره ای حلقه شکم دکمه است اما برای اضافه کردن هر گونه لوازم جانبی بیشتر. او مدل دهید, خروس بزرگ, رنگ قفل با کثیف امواج که ریخته در هر جهت های مختلف قبل از سقوط خود را به عقب. لی خود را نگه داشته گلم را به حداقل برساند و اجازه دهید زیبایی های طبیعی خود را از طریق درخشش. او تنها مقدار کمی از خط چشم و ریمل مژه و ابرو به او تعریف بادام به شکل چشم و به نظر می رسد به انجام درمان پوست با دو نوار سفید زیر چشم او.

این پست ثابت است به یک ضربه با طرفداران و به دست آورده معروف DJ بیش از 344,000 دوست دارد و 2,600 نظرات در 24 ساعت. برخی از Instagrammers اظهار نظر در این دیدگاه خارج در حالی که بسیاری دیگر raved بیش از لی شکل است.

“شما نگاه زیبا” یکی از طرفداران نوشت: در کنار یک قلب قرمز از emoji.

“شما Soooooo شگفت آور” دوم فن قدردانی کرد.

“زیبا و تمام است که شما می توانید ببینید. من برای شما آرزوی همه بهترین و سالم ماندن” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>