ناتا لی قرار می دهد باور نکردنی Bod در نمایش لباس زیر زنانه در جدید Selfie

ناتا Lee شده است نگه داشتن او Instagram طرفداران tantalized با بسیاری از دختران جرقه بزند و به اشتراک گذاری از امروز بود, sexy selfie. او زده جالبی مطرح, لباس زیر زنانه.

مدل عکس و جو در زمان خوبی تزئین اتاق سفید. او با تکیه بر یک کم مدفوع و استراحت او سر و شانه در لبه به عنوان او یک دست در هوا با تلفن خود را. پاهای خود را بر روی زمین بودند و او قوسی او را کمی به عقب.

ناتا گروه شامل یک رقص لهستانی پولکا نقطه تدی با یک, برهنه پایه و سیاه رقص لهستانی پولکا نقطه در سراسر. آن را به حال یک نرم سجاف در پایین با یک دامن بسیار کوتاه و شلاق زدن سیاه و سفید peeked از طریق. او همچنین لرزاند چرم و لوازم جانبی که cinched او کمر با کمربند بند جوراب با دو تسمه که او را در آغوش گرفت ران. وجود دارد سگک نقره طول و عینک و یک جفت از تطبیق با بند مچ پا با لهجه نقره در پاشنه خود را.

ناتا را مطرح و گروه او تاکید کرد لخت کون سیاه و بزرگ, خروس بزرگ, ران امضا شد ،

پشت سر او بودند بلند ویندوز با خالص جریان پرده. در خاص وجود دارد خاکستری پایه با گلهای سفید و صورتی که اضافه میآید رنگی به غیر از سیاه و سفید نگاه کنید.

ناتا صورت بود عمدتا پنهان و نابود و لگدمال کردن در قاب, اما آن را ممکن است برای دیدن که او نگاه به سمت آینه.

او سه Instagram پروفایل از طریق دسته از جمله @n.لی.007, @n.lee007 و @007natalee.

به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده نه ساعت پیش و آن را دریافت بیش از 249,200 دوست دارد تا کنون. طرفداران او با عجله به بخش نظرات به ترک تن از تعارف های خوب.

“جذاب ترین و خاص دختر” raved تحسین.

“اوه. خوب حالا من احساس می کنم واقعا ناکافی شما نگاه شگفت انگیز” نوشت: یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“من باید برای خرید یک دیکشنری چرا که پس از من شما را دیدم من لال بود. چه زیبا این فرشته زیبا,” بوده یک سوم پیرو.

دیگران در پاسخ به او عنوان.

“عاشق کسانی پاشنه” اعلام کرد یکی دیگر جانباز.

ناتا همچنین tantalized طرفداران خود را با فیلم دیگری به روز رسانی چهار روز پیش. او ایستاده بود در مقابل یک صندلی قرار داده و دست خود را بر آن او به عنوان قوسی پشت او. مدل زاویه دار او را پشت به دوربین و در سمت چپ او سر derrière در و را لرزاند سینه بند, شورت لا کونی, و زانو چکمه های ران. به علاوه او accessorized با تطبیق کلاه با لبه. این کلیپ کوتاه بود و از حرکت او کمی قبل از زبانى پایین سمت زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر