ناتا لی Flaunts Bodacious Derriere در غیرممکن کوچک, نارنجی, شورت لا کونی

اینترنت احساس ناتا لی در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان “جهان جذاب DJ” جلب توجه طرفداران در سراسر جهان پس از او نوشته شده آشکار لحظهای از خودش در رسانه های اجتماعی در چهار شنبه, مارس 25. بور, بمب مشترک انجمن پست با 4.6 میلیون followers on Instagram account.

21 سال دختر شد عکس داخل خانه توسط الکساندر Mavrin حرفه ای عکاس و فیلمساز مستقر در کرسنیا پلینا روسیه. او مطرح داخل حمام به عنوان او رو به دور از دوربین به کاربران یک نظر از طرف مشخصات — و tugged در متوسط طول مو بور قفل با هر دو دست. آن را دشوار است به تشخیص اگر ناتا پوشیده بود آرایش, اما او به نظر می رسد تازه مواجه شده است. چه به سرقت برده نشان می دهد, اما, بود, گیج دلخواهی شکل او به عنوان flaunted او قاتل منحنی کوچک نارنجی مطابق با سینه بند و شرت مجموعه ای که در سمت چپ به سختی هر چیزی به تخیل.

ناتا پر جنب و جوش, پستان بند بود که خالی بستن در اطراف گردن او آن را به عنوان برجسته ضخیم گروه که قلاب در پشت. حتی اگر این مدل بود رو به دوربین به طور مستقیم, شهوت انگیز او ثروت و دارایی آنها هنوز هم بسیار قابل توجه در شات. او همسان, لباس زیر زنانه بالا با کوچک شلاق زدن کف که ارائه شده فقط حداقل پوشش به عنوان آنها با طراحی کلاسیک به سبک برزیل را کاهش دهد. بالا waisted دادخواستها که برجسته نازک سمت تله است که برجسته ناتا کوچک midriff نیز کمی به پنهان کردن خود را bodacious derriere, قرار دادن پشت او بر روی صفحه نمایش کامل برای بینندگان.

ناتا نشان داد در پست که عکس گرفته شده در بالی.

در این پست عنوان او اظهار داشت که پر رو, زیر پوش زنانه طراحی شده توسط مد نوا یک خرده فروش آنلاین لباس که او در حال همکاری با. او همچنین توصیه می شود زن او كه به “ماندن در خانه و شادی را به دوست پسر خود را” با برخی از لباس زیر زنانه. او بیشتر اصرار آنها تماشای تلویزیون, پاستا و “به طور کلی مثبت بود.”

این نشاط لحظهای بود ملاقات فوری با پشتیبانی از هزاران نفر از طرفداران و دست آورد بیش از 204,000 در دو ساعت اول پس از رفتن زندگی می کنند. بیش از 1700 پیروان نیز باران مدل با تعارف و تصویب در بخش نظرات.

“بسیار زیبا, آه من” یک کاربر نظر.

“من فقط دوست دارم شما در نارنگی” دوم کاربر اضافه شده است.

“شما باور نکردنی” یک سوم فن chimed در.

“شما کاملا زرق و برق دار” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

ناتا در خدمت چند سیگار-داغ به نظر می رسد این هفته در رسانه های اجتماعی. فقط در مارس 24, او دوباره او را معروف در صفحه نمایش کامل در یک جفت از skintight شلوار خاکستری به عنوان او مطرح در خارج از منزل در ابوظبی در هر Inquisitr. پست دریافت بیش از 322,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>