Nastia Liukin Stuns در یک بافت لباس شنای زنانه دوتکه قرمز

Nastia Liukin آورده که گرما را به او Instagram صفحه در روز پنج شنبه با یک عکس جدید از لباس شنای زنانه دوتکه او چادری بدن. اما نکته اصلی او پست بود برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات در مورد او موثر لوازم جانبی بازی است.

30 سال المپیک, ژیمناست, بود, تصویر تکان دادن دو قطعه از مدل دوون ویندزور خط محبوب شنا. حمام کردن کت و شلوار ساخته شده از بافت پارچه است که تزئین شده بود با مطرح الگوی گل. ناستیا را بالا لباس شنای زنانه دوتکه برجسته underwire بالا-دوخت در ساختار فنجان گسترده تسمه شانه و پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن که نمایش او صدای زیر قفسه سینه.

ناستیا تطبیق پایین تر بودند دشوار است برای دیدن چرا که عکس او بود selfie. او بود که برگزاری دوربین او بالاتر از بدن او و اشاره را به سمت پایین بکشید و آن را غیر ممکن است به شکل دقیق از نیمه پایین تر از لباس شنا خود را. این بود آشکار است که او کف ضخیم بود و سمت تسمه که نشسته بالای او باریک و باسن. پوشاک کمر تا حدودی سست و پس از آن نبود تخمگذار خیط و پیت کردن در برابر ورزشکار را محکم بسته در معده است. جلو نیز کاهش قابل توجهی پایین ضربه ناستیا بسیار پایین تر از او bellybutton در پایین ترین نقطه.

در علاوه بر این به خود washboard abs ناستیا نیز ارائه زیرچشمی نگاه کردن در سر ران و اسلحه. تنها نیمی از چهره او قابل مشاهده بود و چشم او پنهان شد توسط یک جفت بیش از اندازه عینک آفتابی سیاه و سفید با نقوش هندسی قاب. او برچسب گذاشته شده توسط طراح از سایه به عنوان Yves Saint Laurent.

ناستیا دیگر لوازم جانبی شامل سه نفر از کوچک گوشواره گل میخ. یکی از آنها به شکل یک ستاره و دو نفر دیگر به نظر می رسد کوچک رعد و برق پیچ و مهره. این مد فن ترین چشم نواز لوازم جانبی شد و در لایه گردنبند طلا. یکی از آنها یک Y گردنبند با زنجیره ای ضخیم و یک آویز ستاره. این دیگران بودند کوچکتر و ظریف تر زنجیر.

در این عنوان از پست ناستیا اعتبار او متخصص مد گابریلا اعتنا برای کمک به او را انتخاب لوازم جانبی. او همچنین تا به حال Gabriela چند لیست از مورد علاقه طراحان طلا و جواهر در Nastia Liukin شیوه زندگی سایت. آنها شامل نور نه شدید عرضه NOA طلا و جواهر و بسیاری از بیشتر.

ناستیا آخرین نگاه کردم تعداد زیادی از عشق از او Instagram followers.

“است که یک رنگ خوب بر شما!” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“شما با پوشیدن heck از آن گردنبند!” یکی دیگر از فن نوشت.

“به معنای واقعی کلمه می تواند به توقف نگاه کردن به این عکس. که هیپ!!” gushed یک سوم تحسین.

با توجه به geotag ناستیا عکس گرفته شد در خانه اش در دالاس تگزاس است. محبوب و تاثیر گذار قبلا wowed پیروان خود با دیگری در یک استخر selfie که او جامعی در همان محل. به گزارش Inquisitrاو تصویر یک عدم تطابق با پلنگ-نسخه قابل چاپ بالا و طلا پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>