نشویل را در موزه ملی موسیقی برای باز کردن پس از 19 سال از برنامه ریزی

جشن افسانه جشن 2019 در موسیقی شهر در Nashville, Tennessee. Jason Kempin/گتی ایماژ برای موزه ملی موسیقی

شهر نشویل در سراسر جهان معروف است برای اینکه آمریکا در پایتخت موسیقی کشور; جایی که در آن بسیاری از ستاره های بزرگ ساخته شده و رویاهای خود را از تغزلی سوپر استار شدن به حقیقت می پیوندند. آن را نیز یک محل که در آن آمده است دوشنبه, سپتامبر 3 2020, شما قادر خواهید بود برای دیدار تازه تأسیس موزه ملی موسیقی یک موسسه که بیش از 20 سال در ساخت. در یک اطلاعیه های ساخته شده در این هفته موزه دقیق آنچه در دسترس خواهد بود در آن امکانات جدید: 56,000 فوت مربع از فضای اختصاص داده شده به گالری های مختلف تجلیل سهم, سیاه, نوازندگان ساخته شده اند به انجیل, هیپ هاپ و R&B, بلوز, و بیشتر. علاوه بر این موزه خواهد شد از ویژگی های 200 صندلی تئاتر برای رویدادهای خاص و همچنین به عنوان نمایشگاه چرخش.

نشویل منطقه اتاق بازرگانی پیشنهاد ایده برای موزه راه بازگشت در سال 2002 اما مقدار قابل توجهی از پول مورد نیاز برای مطرح شود و برای این منظور پروژه به شکل میگیرد. علاوه بر این Nashville civically تصمیم گرفت این شهرستان مورد نیاز به طور فعال جذب بیشتر آمریکایی آفریقایی بازدید کنندگان و حوادث, به این معنی که تکمیل NMAAM شد ضروری به هویت شهر.

همچنین نگاه کنید به: بهار بهترین موزه را نشان می دهد جشن تاثیر شجاعانه Experimentalists

“ما بسیار هیجان زده به اعلام ما سپتامبر افتتاح بزرگ تاریخ برای تمام طرفداران موسیقی که با نگرانی در انتظار اولین بازی از این موزه” H. بیچر هیکس سوم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت NMAAM در بیانیه ای گفت:. “این موزه که در یک مکان منحصر به فرد است که می گوید یک داستان خاص. امید ما این است که بدون توجه به سن و نژاد و یا ترجیح سبک موسیقی در این موزه شما می توانید پیدا کردن چیزی است که stirs روح خود را خشنود گوش خود را و حرکت پای خود را. ما همه را تشویق به شروع به برنامه ریزی خود را از سال 2020 سفر به نشویل و خرید بلیط خود را برای اولین بار از این از آن نوع نهاد اختصاص داده شده به جشن مردم باور نکردنی و لحظات در تاریخ آمریکا است.”

نشویل نیز به ثروت باور نکردنی دیگر موزه ها از جمله میدان موزه هنر و به مقیاس ماکت پارتنون در یونان و همچنین به عنوان رو به رشد هنر صحنه گل در این شهرستان در پنج نقطه محله و در شمال نشویل. واضح است که اگر شما به دنبال به صرف زمان در شکوفایی هنر شهرستان نیست که یک حالت مانند لس آنجلس یا نیویورک Nashville یکی از بهترین شرط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>