راننده نسکار کوری LaJoie مسابقه را با “برگ برنده 2020′ در هود طرف ماشین خود را

راننده نسکار کوری LaJoie تنظیم شده است برای اولین بار یک “برگ برنده 2020” طراحی و نقاشی بر روی کاپوت ماشین خود را. طراحی برجسته خواهد شد در LaJoie خودرو در طول این نژاد روز یکشنبه در Indianapolis Motor Speedway, با توجه به مردم. LaJoie جدید طراحی بخشی از یک همکاری است که LaJoie تیم رفتن Fas مسابقه با میهن پرستان آمریکا تایید شده است که پشتیبانی از رئیس جمهور تهمت و تلاش خود را به نفع خود گشتند.

“با حدود 75 میلیون نسکار طرفداران خارج وجود دارد, من شگفت زده شد که حدود 15 میلیون نفر از کسانی که طرفداران در حال ثبت نام رای دهندگان. من را به من بهترین تلاش برای به دست آوردن طرفداران نسکار ثبت نام برای رای دادن از طریق تیم ما تلاش و پیگیری است. هنگامی که آنها را ببینید این ماشین امیدوارم این باعث می شود آنها نژاد به پای صندوق های رای در ماه نوامبر” LaJoie در بیانیه ای گفت.

LaJoie به رقابت با “برگ برنده 2020” طراحی بر روی ماشین خود را قبل از, اگر چه این اولین باری خواهد بود که طراحی برجسته در خودرو هود. برو Fas مسابقه صاحب مورچه سنت Hillarie تکرار خود راننده احساسات در بیانیه ای گفت که او می خواست برای اطمینان یک پیروزی برای رئیس جمهور در ماه نوامبر بود که مفتخر به همکاری با PAC.

Corey LaJoie, driver of the #32 Old Spice Ford, stands on the grid during qualifying for the Monster Energy NASCAR Cup Series 61st Annual Daytona 500 at Daytona International Speedway on February 10, 2019 in Daytona Beach, Florida.
  جارد C. Tilton / گتی ایماژ

“به عنوان یک برگ برنده 2020 حامی این تیم انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای تضمین پیروزی و آهنگ” سنت Hillarie گفت.

یک سخنگوی میهن پرستان آمریکا PAC گفت که ماموریت خود را برای دریافت رای دهندگان ثبت نام شده و به پای صندوق های رای در انتخابات بعدی. آنها گفتند که همکاری خود را با رفتن Fas مسابقه شد یک راه بسیار خوبی برای تشویق طرفداران نسکار به انجام بخشی خود را و تایید شده بود هیجان زده در مورد همکاری.

LaJoie نخواهد بود اولین راننده به ایجاد یک بیانیه با ماشین خود این نسکار فصل است. بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده ای که در مسابقات نسکار تمام وقت به تازگی سوار با زندگی ماده فونت و رنگ و طرح است که گفت: “محبت و عشق و درک” در ماشین خود را. والاس نیز عینک تی شرت که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” اشاره به کلمات صحبت بسیاری از مردان سیاه و سفید که کشته شده اند در بازداشت پلیس.

نسکار نیز عناوین ساخته شده زمانی که آنها اعلام کرد که آنها خواهد بود ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تمام حوادث خود را در حال حرکت رو به جلو است. در بیانیه خود نسکار گفت که این ورزش حدود گرد هم آوردن همه مردم که عاشق مسابقه. هدف آنها این است که به ارائه یک استقبال و فراگیر جو برای این ورزش طرفداران و همچنین رقبای خود و حامیان مالی. پرچم شده بود مجاز در ظرفیت رسمی قبلا اما طرفداران هنوز اجازه آن را اگر آنها تصمیم به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>