ناسا آماده Orion spacecraft برای ماه ماموریت آماده سازی

واشنگتن: nasa’s Orion spacecraft آمده است یک گام نزدیک تر به ادغام با فضای راه اندازی سیستم (SLS) موشک است که آن را به ماه تحت آرتمیس برنامه طراحی شده است برای زمین اولین زن و مرد بعدی بر سطح ماه تا سال 2024.

پس از مهندسین قرار دادن فضاپیما را از طریق لرز از تست های زیست محیطی در ناسا Plum Brook ایستگاه در اوهایو بازگشت آن را به آژانس مرکز فضایی کندی در فلوریدا در مارس 25, آژانس فضایی آمریکا روز پنجشنبه گفت.

در کندی فضاپیما را تحت نهایی پردازش و آماده سازی قبل از راه اندازی در یک uncrewed پرواز تست آرتمیس من برای اولین بار در یک سری از به طور فزاینده پیچیده ماموریت به ماه که در نهایت منجر به اکتشاف مریخ.

قبل از آن را می توان یکپارچه با SLS راکت های فضاپیمای Orion — متشکل از خدمه ماژول و خدمات ماژول را از طریق یک دور نهایی تست و مونتاژ.

جبار خواهد شد و سپس شروع آن زمین پردازش سفر.

هنگامی که یکپارچه با SLS یک تیم از تکنسین ها و مهندسین خواهد انجام تست های اضافی و وسیله به منظور بررسی جبار و SLS کار به عنوان انتظار می رود هم گفت: ناسا.

“به آرتمیس برنامه آینده انسان به فضا اکتشاف و به بخشی از طراحی و مونتاژ و تست ناسا در جدیدترین فضاپیمای باور نکردنی یک بار-در-یک-فرصت های شغلی” امی Marasia, فضاپیما مجمع عملیات سرب در اوریون تولید عملیات در کندی در بیانیه ای گفت.

به عنوان اولین مجتمع پرواز SLS و شکارچی, آرتمیس من مهم است به ارائه پایه و انسانی عمیق-اکتشاف فضا.

“با جبار در کندی ما آماده هستیم” گفت: Scott Wilson, ناسا اوریون تولید مدیریت عملیات.

“آماده برای نهایی خودرو و ارسال آن به یکپارچه خود را برای سفر به اعماق فضا مقابله دوره بعدی از انسان اکتشافات فضایی” ویلسون گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>