ناسا مسائل مربوط به اقامت در خانه مشاوره برای SpaceX تاریخی Crewed راه اندازی

بدون گیر ناسا خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی خواهد قرعه کشی بزرگ مشاهده جمعیت. جو Raedle/گتی ایماژ

در مه 27, ناسا را راه اندازی دو فضانورد سرنشین SpaceX خدمه اژدها سفینه فضایی به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) از مرکز فضایی کندی در اورلاندو فلوریدا. راه اندازی خواهد شد علامت چندین نقاط عطف مهم: از آن خواهد شد ناسا اولین ماموریت سرنشین دار از سازمان برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011 و اولین بار پس از خاموش شدن که فضانوردان آمریکایی را به پرواز در ایالات متحده ساخته شده فضاپیما است. آن را نیز خوانده شده را علامت SpaceX اولین ماموریت سرنشین دار به فضا است. اما اگر ناسا راه خود را وجود خواهد داشت چند در شخص شاهدان تاریخ.

در یک کنفرانس ویدئویی در آخرین پنج شنبه به روز رسانی عمومی در ناسا پاسخ به COVID-19 آژانس مدیر جیم Bridenstine توصیه فضا طرفداران که در حال فکر کردن در مورد سفر به فلوریدا در ماه آینده به ماندن در خانه به جای Space.com برای اولین بار گزارش شده است.

“ما بسیار هیجان زده در مورد راه اندازی تجاری خدمه” Bridenstine گفت. “ما در حال درخواست از مردم برای پیوستن به ما در این, راه اندازی, اما برای انجام این کار از خانه. ما در حال درخواست از مردم برای سفر به مرکز فضایی کندی.”

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی بدون نقشه کشی مقدار عظیم از جمعیت است که ما معمولا” او اضافه شده است.

همچنین نگاه کنید به: تسلا به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به کروناویروس’ ضربه به فروش خودرو—اما آن است ؟

مرکز فضایی کندی واقع خواهد شد بسته به عموم از طریق پایان ماه آینده هر ناسا سازمان گسترده stay-در-خانه سیاست را مشاهده بلیط در دسترس نخواهد بود به هر حال. اما Bridenstine خواست محلی و مقامات دولتی را به مناسب اجتماعی فاصله اقدامات برای حفاظت از تماشاگران که ممکن است جمع آوری و در نزدیکی جاده های عمومی و سواحل در طول راه اندازی.

روز دوشنبه فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت: دولت خواهد بازگشایی اقتصاد محلی در “baby steps” در حالی که از نزدیک به تماشای چگونه coronavirus وضعیت همچنان گشوده است. “ما عمدا رفتن به بسیار روشمند آهسته و داده محور در این به این دلیل من فکر می کنم مردم می خواهید به اعتماد به نفس همه چیز در یک جهت خوب” DeSantis به خبرنگاران گفت:.

به تاریخ فلوریدا گزارش شده 32,000 COVID-19 موارد و حدود 1,100 مرگ و میر.

چندین ایالت های جنوبی از جمله گرجستان کلرادو و تنسی شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های این هفته با وجود کارشناسان بهداشت هشدار داد که دوباره باز کردن اقتصاد بدون عظیم تست و قرارداد ردیابی می تواند این کشور در خطر موج دوم از عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>