ناسا کاوشگر کنجکاوی snaps چشم انداز خیره کننده از سطح مریخ

واشنگتن: ناسا کاوشگر کنجکاوی را دستگیر کرده است که بالاترین رزولوشن پانوراما در عین حال از سطح مریخ حاوی 1.8 میلیارد پیکسل است.

تشکیل شده از بیش از 1000 تصاویر گرفته شده در طول سال 2019 تعطیلات روز شکرگزاری و دقت مونتاژ بیش متعاقب آن ماه های کامپوزیت شامل 1.8 میلیارد پیکسل از مریخ چشم انداز ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت.

مریخ نورد دکل دوربین و یا Mastcam با اتکا بر آن متوسط زاویه لنز را نیز تولید پایین تر با وضوح نزدیک به 650 میلیون پیکسل پانوراما که شامل rover عرشه و بازوی روباتیک.

هر دو چشم انداز ویترین گلن Torridon منطقه در کنار کوه تیز است که کنجکاوی در حال کاوش.

نشسته هنوز هم با چند وظایف را به انجام در حالی که در انتظار این تیم برای بازگشت و ارائه آن به بعد دستورات مریخ نورد تا به حال یک فرصت نادر به تصویر اطراف آن از همان دیدگاه برای چند روز در یک ردیف.

این نیاز به بیش از شش و نیم ساعت بیش از چهار روز برای کنجکاوی برای گرفتن عکس منحصر به فرد.

“در حالی که بسیاری در تیم ما بود که در خانه با بهره گیری از ترکیه کنجکاوی تولید این جشن برای چشم” گفت: Ashwin Vasavada کنجکاوی پروژه دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت.

“این اولین بار است که در طول ماموریت ما اختصاص داده شده عملیات ما به یک استریو 360 درجه پانوراما”.

در سال 2013 کنجکاوی تولید 1.3 میلیارد پیکسل پانوراما با استفاده از هر دو دوربین Mastcam خود — سیاه-و-سفید ناوبری دوربین های دیجیتال و یا Navcams ارائه تصاویر از مریخ نورد خود را.

تصویربرداری متخصصان با دقت جمع آوری مریخ پانورامای با ایجاد موزاییک های تشکیل شده از تصاویر منحصر به فرد و ترکیب لبه های خود را برای ایجاد یک بدون درز نگاه کنید.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>