نانسی پلوسی است که صحبت کردن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آتش دولتی بازرس کل استیو Linick و گفت: این نمونه ای از کاخ سفید به تلاش میکنند یک تصمیم بحث برانگیز بود که در شب جمعه.

پلوسی به نظر می رسد در رادیو فردا’ به صورت ملت در روز یکشنبه گفت که او نمی دانم دلیل Linick شلیک یافت اما آن را در خط با کاخ سفید برای پنهان کردن یک تصمیم خواهم که در زمانی که چند خواهد بود توجه کنید.

“خوب, این است که جدید به ما و نمونه ای از کاخ سفید اعلام کرد چیزی که بسیار ناگوار” او گفت:. “آنها آن را در اواخر شب جمعه.”

کاخ سفید اعلام کرد Linick شلیک در شب جمعه یک تصمیم بود که با انتقاد در میان گزارش که بازرس کل تا به حال بررسی شده است وزیر امور خارجه مایک Pompeo. به عنوان ABC News در گزارش Linick شده بود علنا در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وزارت امور خارجه به خصوص با توجه به درمان سابق کارکنان و استخدام یخ که در سمت چپ تعدادی از موقعیت های کلیدی باز است. این گزارش اضافه شده است که Linick بررسی شد Pompeo در زمان شلیک و Pompeo خود را توصیه می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن که Linick اخراج می شود.

پلوسی افزود که کاخ سفید موظف است برای نشان دادن علت برای یک شلیک از این نوع را به نشانه ای به کنگره است که Linick خواهد بود از کار اخراج و یا ارائه دلیل برای آن است.

به عنوان پلوسی به ذکر تعدادی از جمهوری خواهان به اعتراض به شلیک از جمله بسیاری از کسانی که به نام کاخ سفید برای ارائه یک توضیح برای Linick ایران. که شامل آیووا حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley که گفت: در بیانیه ای که کاخ سفید موظف است برای ارائه به کنگره با یک نوشته توجیهی هنگامی که یک بازرس کل از کار اخراج شده است.

“بازرسان به طور کلی بسیار مهم در اصلاح دولت شکست و ترویج پاسخگویی است که مردم آمریکا شایسته,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت انتقاد برای اخراج از دیگر بازرسان به طور کلی از جمله یک مسئول جامعه اطلاعاتی که برای اولین بار به ارمغان آورد جلو whistleblower شکایت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به رئیس جمهور اوکراین به راه اندازی یک بررسی جو بایدن. که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و یا تبرئه. بعد از آن تهمت اخراج تعدادی از آمار و ارقام که شهادت در دادگاه از جمله سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که حذف شد از موقعیت خود و همراهی در خارج از کاخ سفید توسط امنیت پس از پایان محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im