نانسی پلوسی تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بزدل’ برای پوشیدن ماسک می گوید: CDC ترس یک دستور خواهد او را شرمسار

نانسی پلوسی به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ترسو” برای پوشیدن یک ماسک و گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که برگزاری روز الزامی است که آمریکایی ها آنها را می پوشند از ترس از شرم آور رئیس جمهور.

مجلس به نظر می رسد در NPR در این هفته به بحث در مورد رئيس جمهور در پاسخ به کروناویروس بحران به شدت به انتقاد از او برای عدم نشان دادن رهبری در پوشیدن ماسک ، هر چند CDC منتشر شد دستورالعمل دعوت از همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی مورد نیاز آن تهمت هنوز به پوشیدن یکی در هر یک از مکان بازدید شده است و صریحتر مخالف این ایده است.

در این مصاحبه پلوسی رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای هر دو امتناع خود را و دولت او را آشکار غذا به باورهای شخصی خود را.

“در واقع دلیل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نیست آن را اجباری است زیرا آنها نمی خواهند به شرمسار رئیس جمهور و یا توهین به رییس جمهور, هر آنچه در آن است” او ادامه داد.

“و با پوشیدن یک ماسک خود را به عنوان مثال به کشور ؟ چگونه بزدلانه است ؟ آن را در مورد حفاظت از خود, آن را در مورد حفاظت از دیگران است.”

به عنوان کسب و کار خودی اشاره کرد پلوسی است وارد برخی از تیز و در زمان انتقاد شخصی در مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به coronavirus قبلا گفته است که آن را خطرناک برای او به یک تست نشده coronavirus مواد مخدر به خاطر او است “چاق.” در این هفته مصاحبه با NPR او همچنین عموم طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن حریف در انتخابات ریاست جمهوری گفت: او موافقت کرد و با یک تعهد از جو بایدن که او را ماسک-پوشیدن اجباری اگر او رئیس جمهور شد.

Donald Trump appears at a meeting.
  درو Angerer / گتی ایماژ

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که ماسک-پوشیدن می تواند به طور چشمگیری کاهش تعداد coronavirus انتقال — اگر و تنها اگر تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها عضویت در انجام آن است. به عنوان Inquisitr گزارش یک مطالعه اخیر از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی بین المللی علوم کامپیوتر موسسه در رابطه با کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری در بر داشت که اگر 80 درصد از آمریکایی ها تن ماسک در آن می تواند منجر به کاهش چشمگیر در coronavirus عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان می گویند او اصرار بر پوشیدن یک ماسک تنظیم یک مثال بد برای پیروان خود بسیاری از آنها نیز مخالف با پوشیدن ماسک.

دیگر اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند و تحت فشار به دفاع از رئیس جمهور اصرار بر پوشیدن یک ماسک است که توسعه یافته به بالا دیگر اعضای دولت. معاون رئیس جمهور مایک پنس خواسته شده بود در روز جمعه که آیا این مجموعه یک مثال بد است که او و مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم انجام می پوشند نه ماسک حتی در بازدید از مناطق که در آن آنها مورد نیاز است اما گفت که آمریکایی ها یک متمم اول قانون اساسی حق بیان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>