Mya Wows منچستر جمعیت در سبز برش چرم محصول بالا و شلوار

Mya در حال حاضر در تور و همچنان به تحت تاثیر قرار دادن طرفداران خود چشم نواز گزینه های مد.

“پرونده سابق” hitmaker حیرت زده در یک سبز برش چرم بالا محصول نمایش داده می شود که او دکولته و midriff. Mya زوج این گروه با برش شلوار که تا به حال با تسمه های سیاه و رفتن در سراسر پا. آیتم از لباس همان رنگ و مواد به عنوان محصول بالا و تکمیل پوست خود را. R&B خواننده قرار دادن در کفش پاشنه بلند و پیچیده شده در یک ژاکت چرمی سیاه و سفید. Mya لوازم خودش را با طلا گوشواره و sported او قرمز فرفری پایین.

در Instagram که “من وجود دارد” songstress به اشتراک گذاشته شده عکس های متعدد از شب منچستر نشان می دهد.

در ضربه اول او به نظر می رسد بر روی صحنه در مقابل یک صفحه نمایش بزرگ. او را دیدم یک لبخند بزرگ برگزار شد و میکروفون به دهان او. Mya عینک کت سیاه و سفید کردن شانه و ثابت کرد چقدر زحمت سرد او است.

در اسلاید بعدی “My Love Is Like… Wo” نمودار-دائم الخمر مطرح شده پشت صحنه با سه زن رقصنده که همه نگاه خوشحال می شود در هر شرکت دیگر.

در قاب سوم, Mya شد جامعی از پشت. تصویر نمایش این جمعیت بزرگ و چراغ مردم از دستگاه های الکترونیکی.

در فینال عکس, Mya بود و با او عکس رقصنده دوباره در کنار صحنه است. پشت سر آنها نشان داد این عرصه که پر شد با طرفداران.

برای او عنوان Mya بیان شده است که او تا به حال یک انفجار در منچستر و که او نمی تواند صبر کنید برای انجام در بیرمنگام بعدی. او دارای برچسب جغرافیایی این ها به عنوان منچستر عرصه اجازه او 1.5 میلیون پیروان دانید که در آن نشان می دهد صورت گرفت.

در طول 18 ساعت پس متصلب تا بیش از 16,500 دوست دارد و بیش از 250 نظر اثبات شود.

“شما شگفت انگیز بود! من عاشق هر دقیقه” یک کاربر نوشت.

“وسواس خود را با ساز و برگ OMG” دیگر به اشتراک گذاشته شده, اضافه کردن های متعدد قلبی چشم از emoji.

“که لباس تو!!! Yasssssssss دست Mya!!!!” اظهار داشت: یک سوم فن.

“خیلی خوب و با استعداد بنابراین درجه یک” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

برای او لیدز عملکرد Mya wowed جمعیت در یک سفید خالص برش bodysuit که ساخته شده بود از مشبک مواد. پوشاک ها نمایش داده می شود او باب معده و یک اشاره از او دکولته. در زیر این “Lady Marmalade” سرگرم کننده عینک سفید سینه بند و زوج این گروه با شلوار گرم از همان رنگ. او را لرزاند نگاه با چکمه های knee-high یک اندازه سفید پف کننده ژاکت با جزئیات و موهای بلند در دو نان در هر طرف سر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>