تراویس هنری تا به حال یک هدف مهم و هنگامی که او آمد به من 600-LB زندگی — قادر به راه رفتن پایین راهرو با همسر خود.

مانند بسیاری از کسانی که در ظاهر نشان می دهد تراویس کاهش یافت و به مخرب عادات غذا خوردن در طول دوران کودکی پر سر و صدا. به عنوان Distractify که در آن قسمت پیش نمایش تراویس مطرح شد عمدتا توسط برادر بزرگتر خود و توسعه اعتیاد به مواد غذایی در سن رسیدن به 120 پوند در زمان او بود 10 و تمام راه را تا 500 پوند در زمان او آمار 25.

اما او انگیزه برای تغییر است که پس از ملاقات با یک زن به نام یاس در کلیسای او. این دو تا به حال سریع, ارتباط, ازدواج فقط شش ماه پس از آنها برای اولین بار ملاقات کرد اما با توجه به اندازه خود تراویس بود و نه قادر به راه رفتن پایین راهرو. که شد او انگیزه اصلی برای که مایل به از دست دادن وزن و طرفداران من 600-LB زندگی او را دیدم شیرجه رفتن به برنامه کاهش وزن.

تراویس کاهش یافته است بیش از 100 پوند از طریق اولیه بخشی از برنامه خود را که در آن او در تلاش بود تا نشان دهد که او می تواند به اندازه کافی منظم تحت جراحی کاهش وزن. هنگامی که او عمل جراحی تراویس از دست داده و حتی یک مقدار بزرگتر از وزن. او کاهش یافته است در مجموع 221 پوند تا پایان نشان می دهد و به نظر می رسد انگیزه برای ادامه انداختن پوند است.

داستان خود را در میان یک فصل از مخلوط موفقیت برای کسانی که به ویژه در من 600-LB زندگی. در حالی که برخی از کسانی که به ویژه در آنچه که در حال حاضر فصل هفتم پیشرفت های قابل توجهی مانند جان و Lonnie Hambrick که ترکیب به از دست دادن بیش از 500 پوند — از دیگران تلاش کرده اند به کاهش وزن و یا حتی در برنامه باقی بماند. دو تا از مهم ترین داستان اخیر نشان داد افرادی که هر دو تصمیم به خروج از سخت رژیم کاهش وزن مندرج مشهور کاهش وزن دکتر متخصص Younan Nowzaradan یا موفق به از دست دادن وزن به اندازه کافی واجد شرایط برای جراحی کاهش وزن.

در زمان خود من 600-LB زندگی قسمت پخش آن مشخص نیست چقدر بیشتر تراویس ممکن است آن را به سمت این اهداف است. آن را به نظر نمی رسد که او تا به حال هیچ گونه قابل توجهی در حضور رسانه های اجتماعی پس از آن دشوار است برای تعیین چه مقدار وزن بیشتر او ممکن است از دست داده اند و یا اینکه آیا او قادر به انجام هدف خود را از راه رفتن پایین راهرو با همسر خود. بنابراین کسانی که به دنبال و یا به روز رسانی در مورد نحوه تراویس در حال انجام است می تواند به نگه داشتن چشم در نمایش صفحه رسمی در TLC که اغلب شامل به روز رسانی از چگونه آن برجسته انجام می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im