گوشت گوسفند قیمت در حیدرآباد شاهد افزایش شدید میان مستند

حیدرآباد: گوشت گوسفند قیمت در حیدرآباد شاهد افزایش شدید که بازار با آن مواجه است کمبود دام در سراسر کشور با توجه به مستند.

ترس از coronavirus در میان رانندگان است یکی دیگر از دلایل کمبود دام در بازار است.

حمل و نقل دام

همچنین گزارش شده است که حمل و نقل هستند و اولویت دادن به حمل و نقل کالاهای ضروری خروج چند وسایل نقلیه برای حمل و نقل دام است.

هزینه حمل و نقل دام نیز افزایش یافته است به عنوان وسایل نقلیه برای بازگشت خالی با توجه به مستند.

همه این عوامل منجر به افزایش قیمت گوشت گوسفند. در حال حاضر گوشت گوسفند قیمت در حیدرآباد تومان است. 1100-1200 در هر کیلوگرم است. در هفته گذشته این بود تومان. 800-900.

قیمت مرغ در حیدرآباد شاهد افزایش شدید

قیمت مرغ در حیدرآباد شاهد افزایش شدید که مردم متوجه شدم که مصرف مرغ ایجاد نمی کند coronavirus. در روز یکشنبه قیمت مرغ افزایش یافت به تومان. 190 در هر کیلوگرم است.

افزایش تقاضای مرغ منجر به افزایش مداوم در قیمت می باشد. قیمت مرغ در 25th, 26th, 27امو 28ام و 29th مارس روپیه بود. Rs 135 تومان 152 تومان 168 تومان 177 و Rs. 190 به ازای هر کیلوگرم بود.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>