باید سازمان دیده بان: 5 فیلم های مستند است که نشان می دهد طرف زشت از لوازم آرایشی

از ما چگونه آرایشی و بهداشتی تولید می شوند به آنچه که می رود به ساخت این فیلم را به شما آموزش را به انتخاب آگاهانه.

While لوازم آرایشی باید انقلابی در راه ما نگاه و احساس بسیاری از آنها حاوی مواد شیمیایی سمی است که انتقام ویران کردن در سلامت ما در بلند مدت.

خوشبختانه از بزرگ مارک های جهانی به کوچک بومی در خانه رشد آنهایی که شرکت امروز خود در حال تلاش برای لاغر نسبت به تولید ‘پاک’ محصولات.

به اطمینان حاصل شود که شما انتخاب آگاهانه قبل از سرمایه گذاری در لوازم آرایشی hereon, توصیه ما به شما تماشای این فیلم که پرتاب نور در چگونه آنها در حال تولید به آنچه می رود به خود ساخت.

1. زیبایی گذاشته لخت

این مستند نشان می دهد اسرار چند میلیارد دلاری صنعت آرایشی با گرفتن تولید کنندگان اثرگذارندهها و منتقدان برای به اشتراک گذاشتن آنچه کمین در آرایش خود را.

ما را وادار به می دانم که چگونه صنعت زیبایی است که یکی از بدترین همکاران به سازمان ملل متحد قابل بازیافت پلاستیک چگونه زباله از صنعت لوازم آرایشی به پایان می رسد تا آلوده یک شهر سیستم آب و چه گل همیشه بهار موم گیاهی و به اصطلاح ‘اخلاقی’ جایگزین برای موم تولید شده توسط کشاورزان دست زدن به اسید سولفوریک با هیچ تجهیزات ایمنی.

natural cosmetics

کلیک کنید اینجا برای ‘سبز’ لوازم آرایشی و بهداشتی.

2. سمی زیبایی

سمی زیبایی کشف مواد شیمیایی و سموم موجود در محصولات مراقبت شخصی مانند فتالات فرمالدئید پارابنها triclosan جیوه و چگونه آنها را بالقوه منجر به مسائل مربوط به سلامت متعدد مانند درماتیت و سایر بیماری های پوستی, باروری و ناباروری و مشکلات و همچنین تخمدان و سرطان پستان.

چه تکان دهنده است که این مستند نشان می دهد که پارابن سطح 35 برابر بیشتر در هنگام استفاده معمولی محصولات مراقبت شخصی نسبت به ‘پاک’ محصولات.

کلیک کنید اینجا برای ‘سبز’ لوازم آرایشی و بهداشتی.

3. شکسته

شکسته چهار بخش docu-سری افراد مثل تقلبی, آرایش, e-سیگار ارزان مبلمان و پلاستیک. “آرایش ضرب وشتم” است که با تمرکز بر این واقعیت تکان دهنده از تقلبی یا جعلی آرایش.

این قسمت به شما اجازه می دهد در مورد نحوه آرایش بد گویی کردن آف تولید غیر بهداشتی کارخانه ها که اغلب آلوده با موش و حاوی سم را به نگه داشتن آنها را دور.

به عنوان یک نتیجه تقلبی آرایشی است که معمولا آلوده با باکتری سرب و آرسنیک در میان دیگر مواد سمی. استفاده طولانی مدت از کسانی که در نهایت منجر به عفونت چشم و واکنش های آلرژیک شیمیایی و سوختگی و حتی فشار خون بالا و ناباروری در بدترین موارد است.

natural cosmetics

کلیک کنید اینجا برای ‘سبز’ لوازم آرایشی و بهداشتی.

4. Unmasked: آرایش بزرگ راز

Unmasked در معرض زیبایی صنعت بزرگ زیست محیطی ، این مستند با تمرکز بر روغن پالم: یکی از منحصر به فرد از مواد تشکیل دهنده است که lurks در 70 درصد از آرایش ما محصولات: روغن پالم.

در حالی که آن را می سازد ما رژ لب براق و پایه خامه, روغن پالم تولید صرفا برای زیبایی صنعت است گفت: به نابود 8 درصد از جنگلهای جهان بین سال های 1990 تا 2008.

natural cosmetics

کلیک کنید اینجا برای ‘سبز’ لوازم آرایشی و بهداشتی.

5. داستان از لوازم آرایشی

این مستند به بررسی شایع استفاده از مواد شیمیایی سمی در ما روزانه از محصولات مراقبت شخصی از رژ لب به شامپو بچه. این فیلم نشان می دهد پیامدهای آن در هر دو مصرف کننده و محیط زیست و تشریح راه های که این صنعت اتخاذ می به انجام دور با مواد شیمیایی خطرناک با جایگزین کردن آنها را با جایگزین های طبیعی.

تنها راه برای محافظت از خودتان را از همه آن است که برای اولین بار مسلح با دانش لازم. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به خواندن برچسب و حاضر به استفاده از محصولات سمی وجود خواهد داشت هیچ چاره ای برای این صنعت است اما به تمیز کردن آن عمل می کنند.

کلیک کنید اینجا برای ‘سبز’ لوازم آرایشی و بهداشتی.


همچنین بخوانید: در صورت بسته به چای ارگانیک: چگونه به درو Ashwagandha است فواید باور نکردنی


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>