مسلمانان دور ماندن از مساجد برای نماز جمعه

حیدرآباد: در مديريت مساجد در همکاری با پلیس شهر مشاهده جمعه با اجرای دقیق اجتماعی فاصله. یا مساجد خودداری از برگزاری نماز جمعه و یا کسانی که در نماز تضمین است که بیش از پنج یا شش نفر بودند وجود دارد.

حیدرآباد دارای چندین صد مساجد. بسیاری از آنها باقی مانده اند بسته شده است. برخی از آنها تا به حال یک فرد به نام موذن به تماس برای نماز می گویند خود را به نماز و قفل کردن مسجد و رفتن به خانه.

این تمرین این است که بخشی از اجتماعی فاصله است که در حال اجرا در سراسر کشور از نظر شیوع کروناویروس. در حیدرآباد حداقل ده نفر کشته شده اند از این بیماری کشنده است.

Siasat.com خبرنگار که بازدید تاریخی مکه مسجد در نزدیکی Charminar تنها دو ده نفر بگويند. کل نماز, ورزش, که به طور معمول بیش از 30 تکمیل شد در کمتر از نیمی از این زمان است.

دولت تا به حال نوشته شده از یک بزرگ پاسی از نیروهای پلیس از جمله اعضای این اقدام سریع نیروی برای اطمینان از صلح و آرامش و حفظ شد در این منطقه است. حضور پلیس بود دلسرد عامل برای کسانی که آرزو و ممکن است تلاش کرده اند و می گویند نماز خود را در مکه مسجد.

در این میان پلیس برای اولین بار دیده شد حفظ اجتماعی فاصله بیش از سه فوت بین هر پرسنل.

اما Charminar Unani بیمارستان باقی مانده است یک استثنا که در آن 125 بستری در حال حاضر به دنبال دولت عزل دستورالعمل حذف. بسیاری از آنها دیده می شد تشکیل ردیف نزدیک به می گویند که نماز پشت سر امام.

حدود نیمی از این افراد خارجی هستند که برای حضور در این Tablighi جماعت در دهلی نو در اواسط ماه مارس.

SIASAT اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>