موزه ها با تشکر از سلامت کارگران های معروف هنری به تصویر می کشد پزشکان و پرستاران

کشور دکتر (شب تماس بگیرید) توسط هوراس Pippin, از وزارت امور خارجه بوستون مجموعه است. موزه ی هنرهای زیبای بوستون

در چکیده حس مردم همیشه آگاه بوده است که پزشکان و پرستاران قابل تحسین حرفه ای که سزاوار بی نهایت حلقه چاه برای قدردانی از خدمات آنها ارائه به بیماران خود را. وجود دارد هیچ چیز مانند یک جهانی همه گیر به یاد اطاقک محدود معماران و طراحان و جمعیت بزرگ که کارگران بیمارستان مردم در خط مقدم یک نبرد خطر ناک در برابر نامرئی دشمن نیرومند. اخیرا نیویورک است و باید خود را به بالکن در اوایل شب به تحسین برای حرفه ای پزشکی و خدمات کارگران و در همین راستا یک برچسب به تازگی فنر به طوری که موسسات هنری می تواند بیان قدردانی خود را برای پزشکان و پرستاران: #MuseumsThankHealthHeroes.

برای مثال موزه هنرهای زیبا در بوستون به توییتر گرفت صبح روز چهارشنبه به ویژه کشور, دکتریک کار توسط نقاش آمریکایی هوراس Pippin به تصویر می کشد که یک روستایی پزشک مبارزه راه خود را به خانه از طریق مجازات کولاک. به طور مشابه, گالری هنر انتاریو در زمان این فرصت برای برجسته کردن یک زندگی از خود گذشتگی به بیمارستان و صلیب سرخ کار, 1918, یک پرتره توسط هنرمند جان Wentworth راسل نشان می دهد که یک نسیم ملایم به دنبال پرستار نشسته در یک جدول لادن با چین خوب و افتادگی گل های صورتی.

همچنین نگاه کنید به: بهترین پست ها از موزه گارد که گرفته بیش از رسانه های اجتماعی

در ضمن در Instagram به دیتون هنر موسسه ارسال شده یک عکس از یک داروخانه پرستار شاغل در اواسط دهه 1920 و یا 1930 و باس موزه هنرهای معاصر در میامی ارسال شده یک عکس از یک کار توسط شیلا هیکس متشکل از “سفید پرستاران بلوز انباشت اشیاء بدست آمده تا مانند یک بهمن” که هنرمند زحمت دست, رنگ, قطعه قطعه است.

مشاهده این پست در Instagram

امروز ما در یک صدای جمعی با @womeninthearts و دیگر نهادهای فرهنگی به تواضع می گویند با تشکر از شما به ما اختصاص داده شده بهداشت و درمان قهرمانان که در حال کار بر روی خطوط مقدم روزمره خطر سلامت خود و عاطفی رفاه برای همه ما است. کلمات نمی تواند ابراز قدردانی عمیق خود را در حال قربانی کردن. در افتخار از کار خود را, ما از ویژگی های شیلا هیکس’ ‘وای بوش/آشفتگی در شکوفه کامل’ (1977) از او نمایشگاه انفرادی, ‘کمپو Abierto (Open Field)’ که بر روی صفحه نمایش از 13 آوریل – سپتامبر 29, 2019. کار در وام از @philamuseum بود متشکل از “سفید پرستاران بلوز انباشت اشیاء بدست آمده تا مانند یک بهمن”, دست, رنگ قطعه قطعه پس از این هنرمند نجات آنها از یک دستمال فروشنده در سوئیس. در حال حاضر بیش از همیشه هیکس’ کار تشویق می کند که بیننده را به دیدن زیبایی و ارزش بسیار زیاد در جامعه از خود گذشتگی و ایثار است. ما پناهگاه در محل و فاصله اجتماعی و نه فقط برای خودمان بلکه برای شما!🧑🏽⚕️👩🏼⚕️👨🏿⚕️👩🏻⚕️🧑🏾⚕️👨🏻⚕️ • • تصویر: @zacharybalber #MuseumsThankHealthHeroes #stayhome #healthcareworkers #thankyou #covid19 #womeninthearts #مشارکت #sheilahicks #campoabierto #openfield #wowbush #thevirtualbass #flattenthecurve #shelterinplace

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط باس (@thebassmoa) on

به طور کلی این نامتجانس آثار هنری نشان می دهد که آیا آن را از طریق انتزاع و یا افزایش واقع گرایی آثار هنری می تواند به طور موثر و movingly انتقال اهمیت حرفه پزشکی در جامعه و برجسته کردن چند وجهی بشریت از جمعی ما تجربه. یک مجسمه و یا یک نقاشی نمی ممکن است قادر به درمان یک ویروس اما آثار هنری باید از راه های دیگر برای کمک به در زمان نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>