Mumbaikars استفاده از زباله به رشد مواد غذایی آلی جنگل در وسط شهر!

از, خیار, فلفل, میوه به, موز, Bandra ساکنان در حال رشد 200 گیاهان فقط در 800 متر مربع فقط با استفاده از ضایعات مانند برگ افتاده پوسته نارگیل و پس مانده مواد غذایی

یکs کسی که متولد و بزرگ شده در بمبئی من را دیده اند یک رابطه معکوس بین گسترش پوشش سبز و ساختمان. که در آن یک burgeons دیگر می میرد به آزاد کردن فضای. بعلاوه حتی اگر برخی از فضای سبز مردم مدیریت به سرعت آن را تبدیل به یک زباله گودال.

از این بهتر, صفحه اصلی

اما جایی که در پایان یک امید از دست داده است و هر بار یک درخت قطع شده است و یا کسی defaces یک نقطه سبز توسط littering آن است که افروخت با تلاش های حفاظت شده توسط محیط زیست آگاهانه مردم است.

در مورد شهرستان از رویاهای رنگارنگ در Bandra ساخته شده از پیر و جوان مشغول تلاش برای ایجاد یک جیب سبز در 800 متر مربع از MCGM D whatsapp news پارک که در حال تبدیل به یک آزادسازی زمین برای زندگی مردم در این منطقه است.

رشد مواد غذایی آلی از زباله

در دو سال ابتکار شهروند به رهبری گروهی به نام رویای گرو (DG) به طور کامل نونما محل رشد می کند و در حال حاضر نزدیک به 200 سبزیجات و میوه ها.

“ما یکپارچه مفهوم طبیعی-محیط زیست کشاورزی که در تکمیل چرخه زندگی گیاهان. ما را از زیست توده (خاک غنی از مواد مغذی) از برگ افتاده پوسته نارگیل, باغ و زباله های گیاهی برای رشد جنگل” Premila Martis, یک فعال محیط زیست و عضو هسته گروه اطلاع بهتر هند (TBI).

نوسانی به عمل

تقریبا یک دهه پیش این پارک که در حال حاضر گل با سبزی ها و پروانه ها بود dumpyard. چند سال پیش ماری پل از بنیانگذاران DG گروه در حال همکاری با Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) و تبدیل این مکان به یک باغ زیبا.

کار در نوسان کامل

اما ماری متوجه چگونه باغ در حال شروع به خراب شدن مردم روشن به آزادسازی عادات. در ضمن Premila بود و اغلب آینده در سراسر موارد که در آن ساکنان سوزاندن برگ های آلوده بودند.

این دو به پایان رسید تا بحث در مورد این مشکلات در یک گردهمایی اجتماعی و تصمیم به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر درخواست کمک از BMC و مردم ساکن در مجاورت پارک.

سه کیلو مواد غذایی آلی در هر هفته

رویای گرو کار گروهی بر روی پروژه های خود را

تحول رانندگی آغاز شد و با مالچ فرایند که در آن آنها تحت پوشش زمین با برگ های خشک و گاو کود و ادرار. آنها همچنین اضافه مرطوب زباله های مواد غذایی و پوسته نارگیل به خاک است. نتایج نشان داد در عرض یک ماه با یک جوانه.

از این بهتر, صفحه اصلی

“ما شگفت زده برای دیدن یک درخت توت. چیزی است که ما تا به حال نه دیده می شود و به مدت 15 سال! آن را نه تنها به ما یک اعتبار است که تلاش های ما موفق بوده اند بلکه ما را تشویق به کاشت درختان بیشتر. از بچه ها به افراد مسن همه هیجان زده بود برای دیدن اگر باغ می تواند بیشتر خوراکیهای می گوید:” Permila.

سبز و تازه مستقیم از پارک!

امروز بیش از 20 DG داوطلبان بازدید از پارک در تعطیلات آخر هفته برای شرکت در کاشت و برداشت و آبیاری فعالیت است. شور و شوق و تلاش های این گروه تبدیل باغ به طور کامل و گروه برداشت حدود سه کیلو از سبزیجات و میوه های هفتگی که شامل تربچه, لوبیا, دستگاه کلرزنی, اسفناج, چریش برگ علف لیمو, فلفل قرمز, فلفل دلمه, گوجه فرنگی, خیار بادنجان, نعناع, زردچوبه, زنجبیل, آناناس, موز و پاپایا در میان بسیاری دیگر.

جالب است که این پروژه که آغاز شده بود در ماه مارس سال 2018 در حال حاضر آمدن به نجات از این باغ نگهداری کارکنان در میان ملت-شبکه مستند. باغبان و نگهبان قادر به تهیه تازه برداشت برای نیازهای روزانه خود.

معمولا تازه تولید و توزیع شده است در میان تمام داوطلبان و مراقبان.

“افراد جدید به مزرعه اغلب رفتن به خانه با یک تعداد انگشت شماری از برگ های تازه یا چند گوجه فرنگی و فلفل است. در ضمن خوراکیهای مانند موز و bilimbis همیشه در تقاضا. کسانی که علاقه به تغذیه را به خانه دارویی یا گیاهی گیاهان مانند دستگاه کلرزنی به انسولین و برگ, شاخه گل. برخی حتی دانه یا قلمه های شخصی خود را در باغ. هیچ یک برگ خالی” سهام Premila.

چنین ساده جامعه-رهبری طرفدار محیط زیست اقدامات پایدار شور و شوق مردم و آگاهانه نیاز به یک تغییر کامل پیش نیازها برای صرفه جویی در این سیاره است. رفتن تیم رویایی بیشه!


همچنین بخوانید: پس از پسر دوست می شود سرطان بمبئی بانوی مواد غذایی رشد می کند در جنگل 3×6 Ft بالکن!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>