بمبئی راه اندازی ایجاد کربن کاشی از هوای آلوده. درخشان!

دست ساز سنتی صنعتگران هر یک از این کربن کاشی برابر تمیز کردن از 30000 لیتر هوای آلوده. که یک روز کامل را به ارزش هوای پاک در هر فرد! #نوآوری #Startup

ارتقاء

منn آنچه که به طور بالقوه یک بازی تعویض برای محیط زیست کربن, صنایع دستی طراحی بر اساس بمبئی-طراحی و راه اندازی مواد است مهار آلودگی هوا به کربن کاشی.

شما شنیده ام که حق با شماست!

راه اندازی بود که رسما تاسیس شده در ماه ژانویه 2019 است مشغول به کار در همکاری با هوا-جوهر بوستون مبتنی بر راه اندازی است که پردازش آلاینده های هوا و ارائه آنها را با دوده به خود را در استفاده از نوآوری است.

کربن کاشی در شش تک رنگ سایه و راه اندازی 15 طرح را انتخاب کنید.

این نوآوری مربوط است به دلیل آن است که یک گام کوچک در جهت معرفی جایگزین در صنعت ساخت و ساز است که حساب برای تقریبا 25 تا 40 درصد از جهان کربن تولید گازهای گلخانه ای.

“هر کربن کاشی معادل تمیز کردن از 30000 لیتر از هوا! این کاشی های مصرف تنها یک پنجم از انرژی مورد نیاز برای تولید کاشی دیوار. این به این معنی به جای سوزاندن کاشی به آمده تا با محصول به پایان رسید و ما با استفاده از یک پرس هیدرولیک است که کمک می کند تا ما را در ساخت این کاشی ها می گوید:” Tejas Sidnal بنیانگذار کربن هنر و صنعت طراحی شده است.

همه فلزات سنگین و مضر قطعات برداشته شده از دوده زیر که سنتی صنعتگران در تامیل نادو و گجرات مشبك کاشی آمده است که در شش تک رنگ سایه اعم از سیاه و سفید, چهار, سایه های خاکستری و سفید است.

دوده پردازش به پودر و آماده استفاده می شود برای ایجاد کاشی.

این آجر راه اندازی شد در این بازار در ماه ژانویه سال جاری و راه اندازی در حال حاضر دارای سه سفارشات خواهد شد و تامین حدود 4000 کاشی در کل!

یک معمار مبتکر و کارآفرین

Tejas دارای مدرک لیسانس معماری از دانشگاه بمبئی. به عنوان یک دانش آموز او عمیقا علاقه مند در biomimicry است که یک روش برای ایجاد راه حل های انسانی به چالش با تقلید از طرح ها و ایده های موجود در طبیعت و تعجب اگر آن را می تواند به کار برای طراحی پایدار و محیط زیست سازه های.

“من تصادفا مفهوم biomimicry در یک رقابت طراحی در سال سوم دانشگاه. پس از آن من شروع به خواندن آن و در طول پایان نامه من متمرکز بر موضوع و تبدیل به سوی طبیعت و چگونه ما می تواند طراحی در اطراف آن می گوید:” 32 ساله.

Tejas, معمار و بنیانگذار کربن Carfts طراحی

تازه از کالج او پیوست راتان J Batli معماران یک بمبئی بر اساس شرکت معماری. در حالی که او مشغول به کار بود به عنوان یک کاربر معمار, او شروع به دنبال دوره های آموزشی است که می تواند با توجه به منافع biomimicry و طبیعت متمرکز راه حل های فنی.

اما او نمی تواند پیدا کردن بسیاری از دوره های آموزشی که ملاقات با الزامات خود را.

در نهایت او امن بورس تحصیلی و از طریق یک استاد برنامه خود را از انتخاب در انجمن معماری (AA) مدرسه معماری در لندن است. در اینجا او فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در اورژانس فن آوری و طراحی در سال 2013.

او در آنجا ماند در انگلستان برای یک بیت شد و از نزدیک درگیر با AA سالانه معماری در بازدید از مدرسه که کارگاه های متمرکز در biomimicry محاسباتی ابزار و مواد سیستم.

در ماه مه 2014 او منتقل پایه به چین که در آن او کار می کرد برای یک سال و تا ژوئن 2015 و بازگشت به بمبئی برای شروع ارائه مستقل خدمات مشاوره. او همچنین مشغول سالانه AA visiting school, کارگاه شد و هماهنگ کننده.

آلودگی هوا از, به ویژه از بخش صنعت می تواند با استفاده از این نوآوری برای مقابله با تولید گازهای گلخانه ای خود را

در سال 2016 Tejas تماشای یک ویدئو در هوا-جوهر و نوآوری های خود را از قادر بودن به روند آلودگی هوا به دوده پودر. این رو او تعجب اگر او می تواند با استفاده از دانش خود در طراحی معماری, مواد, سیستم, و biomimicry برای تولید یک ساختمان جزء با استفاده از این دوده پودر.

او در دیدار با بنیانگذاران و برخی از نمونه ها برای آنها شروع به آزمایش آن. در ابتدا او می خواست برای شروع آزمایش با ساخت آجر. این رفت و کمی و در عین حال او نیز تاسیس مشاوره طراحی و معماری داخلی شرکت تحقیقاتی در جولای 2018 به نام ‘ماد’ با خود دوستان Suraj Sutar.

در یک نقطه خود را رویدادهایی برای تولید آجر کربن موفق بودند اما این ایده ای ندیدم اعدام است.

“اگر چه ما می تواند به توسعه آجر فرایند ساخت آنها گران قیمت و وقت گیر است. آن را بسیار مساعد برای بازار” به اطلاع Tejas.

مختلف پودر چیده شده برای استفاده در طرح های کاشی

در دسامبر 2018 او هماهنگی دیگر AA visiting school, و در اینجا موضوع آلودگی هوا و معماری است. معماری دانشجویان و پزشکان از سراسر جهان, که منجر به یک معامله بزرگ از تبادل اطلاعات است. بعد از این Tejas متوجه شدم که برای یک محصول پذیرفته شده در بازار محصول باید یک طراحی ارزش است که فاقد آجر.

بنابراین او در زمان این ایده رو به جلو و در بر داشت کربن صنایع دستی طراحی در ژانویه 2019. او به استخدام یک محقق و فن آوری برای کمک به او آمد تا با کاشی و پس از آزمایش های بی شماری و در آزمایشگاه آنها را توسعه کربن کاشی در مارس 2019.

ساخت کامل کربن آگاه کاشی

یک هنرمند سخت در محل کار

هنگامی که این تیم در کربن صنایع دستی طراحی با کامل نمونه اولیه آنها شناسایی سنتی صنایع کاشی سیمان تولید کنندگان در تامیل نادو و گجرات تولید کاشی در یک مقیاس بزرگ

دوده است حاوی مواد مانند تراشه های سنگ مرمر سنگ مرمر پودر سیمان اختصاصی جمع کن. کاشی آمده در سه اندازه—8 x 8′, 10 x 10′ و 12’x12′.

این کربن کاشی صنایع تولید آگاهانه و هزینه تومان. 190 در هر متر مربع از کاشی استفاده می شود. در مقایسه کاشی دیوار است که عرفا مورد استفاده را پنج برابر بیشتر انرژی برای تولید و هزینه در هر نقطه بین Rs 50 و می تواند تا 1000 تومان در هر متر مربع.

مشتریانی که مایل به خرید کربن کاشی همچنین می توانید آن را سفارشی خود را به عنوان در هر مورد نیاز طراحی به جز آنها مجبور به پرداخت اضافی برای استنسیل است که باید ساخته شده به خصوص برای این منظور است.

استنسیل هزینه می تواند در هر نقطه بین تومان. 5000 و 15000. در مورد آنها می خواهند برای جلوگیری از این هزینه های آنها می تواند برای 15 طرح که راه اندازی نیز در نمونه کارها خود را.

بنیانگذار با صنعتگران را که این صنایع کاشی.

Tejas است که بسیار سپاسگزار به هوا-جوهر و همکاری خود را که اجازه می دهد تا آنها را از دسترسی به پردازش کربن دوده—که اساس کار آنها انجام دهد.

“من متوجه شدم خیلی زود است که ما نمی توانیم مدیریت وظایف در دست است. یکی اینکه مجموعه ای از آلودگی هوا و آن را پردازش. ما نه دستگاه و نه منابع لازم برای آن را پردازش کند. اگر ما تا به حال به سرمایه گذاری و صرف زمان انجام می دهند که شاید ما هرگز قادر به آمده تا با کاشی تا به سرعت. از این رو این انجمن با راه اندازی ابزاری است برای ما,” او می گوید.

هنگامی که آن را به رسیدن به مشتریان آن را بیش از حد از یک چالش برای Tejas به عنوان او در حال حاضر رابطه خوبی با چند نفر در معماری و ساخت و ساز بخش.

طوفان مغزی در الگوهای مختلف.

یکی از این تماس است که معمار Sachin Patil که اجرا می شود خود را مستقل معماری و طراحی داخلی شرکت و آمد در سراسر کربن کاشی on Facebook.

“یک مشتری به من نزدیک به یک پایدار رفت و آمد مکرر در Revdanda در Alibaug. زمانی که من به اشتراک گذاشته ایده استفاده از این کاشی ها با آنها بلافاصله پریدند در هیئت مدیره. بنابراین ما در حال نصب آنها در منطقه اندازه گیری مورد 5,400 فوت مربع” او سهام.

غلبه بر چالش ها و به دنبال به جلو

آمده تا با یک نوآوری منحصر به فرد در حوزه مواد طراحی و معماری ستوده است. اما Tejas است برخورد با مقدار زیادی از چالش ها در این سفر است.

Stencils برای خود الگو کاشی

“برای شروع با standardising رنگ کاشی دشوار است برای رسیدن به این دلیل که آلودگی در هر سایت همان نخواهد بود. برای مثال انتشار متفاوت خواهد بود برای هر یک از این سوخت به این معنی که وجود خواهد داشت تفاوت در اجزاء به عنوان به خوبی. در نتیجه هنگامی که آن را پردازش وجود دارد تنوع در رنگ پودر” او سهام.

اما از آنجا که این کاشی صنایع هستند و آنها در حال کار با های مختلف تک رنگ سایه های آنها در برخورد با این چالش بدون قرار دادن فشار بیش از حد بر خود.

چالش دیگری که Tejas صحبت می کند در مورد این است که بسیاری از مردم را مسائل زیست محیطی بیش از حد جدی است. این است که گاهی اوقات مانعی بر سر راه به آنها را هنگامی که آن را می آید به توضیح ایده و ارزش خود را در پشت نوآوری است.

صنعتگران صنایع دستی این با استفاده از کاشی سنتی کاشی سیمان روش

“ما زمان زیادی را صرف توضیح و راه حل های ما و این که چگونه است که یک جایگزین مناسب. پس از آگاهی است که در آن بهترین در حال حاضر ما در حال حاضر کاربردی در بازار است که فضای بسیار بزرگ و یا به جای منجر,” او می گوید.

اما با وجود این چند نشینی شرکت های بزرگ مانند Godrej و Larsen & Toubro در گفتگو با راه اندازی.

“آنها می خواهند ما را به جمع آوری کربن تولید گازهای گلخانه ای خود را از سایت های ساخت و ساز و ساخت کاشی برای آنها. به این ترتیب آنها در حال تلاش برای مدیریت انتشار گازهای گلخانه ای آنها را بر عهده دارند. در نهایت ما می خواهیم به مقیاس در این مدل که در آن ما می تواند کمک به شرکت های بزرگ انجام است که به عنوان نگرانی های زیست محیطی در حال رشد در بزرگ” توضیح می دهد که Tejas.

وجود دارد برنامه های متعددی که کربن صنایع دستی طراحی شده برای آینده است. برای شروع با آنها در حال کار بر روی ایجاد شبکه های با کانال های توزیع در خارج از کشور در مکان هایی مانند میامی, سریلانکا, دبی, در میان مکان های دیگر.

یک پشته از کاشی نگهداری در انبار خود

به عنوان این کاشی تنها می تواند در داخل خانه Tejas در نهایت امید به شروع ساخت و تولید, هوای آزاد, کاشی نیز همراه با دیگر محصولات معماری مانند روشنایی صفحه اصلی, لوازم, مبلمان, در میان دیگران.

او همچنین می خواهد به این نوآوری و حتی بیشتر مقرون به صرفه اما این فقط اتفاق می افتد اگر تقاضا برای این نوع از محصولات رشد می کند در نتیجه گسترش دامنه فعلی بازار است.

“چشم انداز نهایی ما این است که قادر به ساخت یک کربن آگاه ساختمان که ساخته شده است با استفاده از هر یک از مولفه های به دست آمده از پردازش آلاینده های هوا می گوید:” Tejas امضای کردن.


همچنین بخوانید: بامبو و 90 درصد بازیافت زباله: کرالا معمار ایجاد خانه سبز در 4 ماه!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>