“ایده عادی تنظیم شده است به تغییر در حال حاضر. حتی پس از مستند است که بیش از مردم را محتاط تر در مورد بهداشت. این پدال اداره ایستگاه خواهد آمد دستی حتی پس از آن.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به editorial@thebetterindia.com(باز می شود در تب جدید) برای جزئیات بیشتر.


Wمرغ ساکنان یک بمبئی زاغه متقابل خانواده و درمانگاه در محله شان آنها را از یک نقطه به نقطه توقف در sanitising ایستگاه.

در حالی که sanitiser بطری به راحتی در دسترس هستند و گران قیمت آن را نیز یک واقعیت است که اگر کسی موفق به دریافت یکی بالا وجود دارد شانس است که میکروب ها در بطری را دریافت و منتقل شده به دست خود را.

این sanitising ایستگاه یک نی نی های مختلف — از آن است که پدال عمل است و خوشبختانه بدون تماس—و یک نوآوری توسط Beco های سازگار با محیط زیست راه اندازی.

به عنوان بخشی از خود را COVID-19 ابتکار Beco است که فروش این ایستگاه به شرکت های خصوصی و همچنین اهدای آنها به سازمان های دولتی و بیمارستان و درمانگاه و مراکز توزیع.

تا کنون آنها عرضه شده اند در مجموع 1050 سراسر بمبئی.

یک آغاز جدید برای کسب و کار تحت تاثیر COVID-19:

beco mumbai sanitizing stations

Beco متخصص در ساخت دوستدار محیط زیست, بافت, earbuds, خلال دندان و مانند دیگر معمولا استفاده می شود شیوه زندگی, محصولات. هدف آنها به جای این رایج-استفاده از محصولات با پایدار جایگزین بدون به خطر انداختن بر تجربه کاربر.

زمانی که COVID-19 همه گیر آمار هند نه تنها عملکرد خود را به یک آسیاب توقف آن را نیز قرار داده 75+ روزانه شرط مرتبط با آنها در خطر است.

“به طور معمول ما به فروش محصولات ما در بازار داخلی و نیز صادرات آنها اما با سنگین محدودیت های زیر گیر تمام آن را به حرکت آمد. مارس و آوریل فاجعه ماه. اما ما تا به حال یک مالی و اخلاقی مسئولیت به عمل و حفظ دستگاه های ما در حال اجرا می گوید:” Aditya Ruia از بنیانگذاران Beco به بهتر هند (TBI).

COVID-19 گرفته بود خیلی از آنها و در عین حال نیز ارائه فرصت برای نوآوری. Aditya همراه با Anuj Ruia و Akshay Varma موسسان Beco zeroed در ایده طراحی یک پدال اداره sanitising ایستگاه برای حداقل انتقال میکروب ها.

beco mumbai sanitizing stations

Aditya و Anuj مهندسین از بیت Pilani در حالی که Akshay است تحصیلات تکمیلی در علوم مواد از IIT Madras. تجربه و آموزش و پرورش در آمد و دستی در حالی که طراحی ایستگاه.

“هدف این بود که برای ساخت چیزی مقرون به صرفه و پایدار است که منجر به جامعه در این زمان دشوار است. آن زمان ما یک هفته برای نهایی طراحی و در اواسط ماه مارس ما تا به حال شروع به فروش و عرضه آنها در بمبئی” Aditya می افزاید. فعلی خود را با ظرفیت 500 واحد در هر ماه.

از 75+ استخدام حدود 30 دستمزد روزانه کارگران در حال کار در Beco workhouses به sanitising ایستگاه. با معمول پرداخت و مزایای این کارگران می تواند به حفظ خود و خانواده خود را در طول این دوره به چالش کشیدن. بیشتر از دیگران باید به خانه بازگشت.

1050 Sanitising ایستگاه در بمبئی:

beco mumbai sanitizing stations

بمبئی با 10000 COVID-19 موارد مثبت (از 7 مارس) بوده است در معرض خطر ثابت از قبل از ماه مارس است. هیچ اقدام پیشگیرانه است که بیش از حد در این محل به شدت تحت تاثیر این بیماری مسری. در این Beco را هندزفری sanitising ایستگاه می آیند به عنوان یک محافظ اضافی مانع است.

Varsha Mundhra که می آموزد دانش آموزان محروم در بمبئی سهام “Aditya و Anuj تبدیل شده اند دوستان از ما درگیر در فعالیت های اجتماعی. بنابراین زمانی که آنها به من گفت در مورد این پروژه من ارتباط آنها را با چند نفر که اجرا کلینیک های پزشکی برای محروم. پس از این پزشکان نمی توانیم به خرید sanitising ایستگاه Beco اهدا حدود 87. ما را تشویق زاغه ساکنان به استفاده از ایستگاه حتی اگر آنها مراجعه به پزشک است.

beco mumbai sanitizing stations

با قابل تنظیم نگهدارنده بطری های sanitising ایستگاه یک سرمایه گذاری یک بار و حدود 5 تا 7 دقیقه به نصب کنید. شما راه اندازی خود را ضد عفونی کننده بطری در حافظه سفت کردن پیچ در اطراف آن و آن!

“ایده عادی تنظیم شده است به تغییر در حال حاضر. حتی پس از مستند است که بیش از مردم را محتاط تر در مورد بهداشت. این پدال اداره ایستگاه خواهد آمد دستی ، همه شما باید انجام دهید این است که دست خود را در زیر بطری و قدم بر روی پدال. ایستگاه عرضه خواهد کرد و یک مقدار مطلوب از قطره در کف دست خود را,” Aditya می گوید و اضافه کرد که او آگاه است وجود دارد ارزان تر و سبک تر از مدل های در دسترس وجود دارد اما Beco هدف است نه لزوما به ارائه کمترین هزینه تجهیزات. در حال حاضر حداقل.

“برای هر واحد خریداری شده از ما یکی صورت رایگان در اختیار سازمان های غیر دولتی و یا مراکز توزیع. که ما سهم کوچک برای کمک به خط مقدم کارگران ایمن ماندن در طول COVID-19 pandemic” نتیجه گیری Aditya.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از Aditya Ruia/ Beco.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im