بمبئی پسر پست های دلگرم کننده نوای مادر پرستار خدمت در COVID-19 قرنطینه مرکز

بمبئی پراساد Kajarekar که مادرش یک پرستار ارشد در دولت های محلی بیمارستان مبارزه COVID-19 تشکر مادرش برای او از خود گذشتگی.

یکs کل کشور, هایش با اورژانس مستند وضعیت با توجه به COVID-19 برای جامعه پزشکی این زمان از ساعت های بی خوابی و خدمت خالصانه قرار دادن زندگی خود را در خطر است. در میان وحشت و خستگی در خود به انزوا و ما باید در پیدا کردن زمان برای قدردانی از نهایت صداقت نشان داده شده توسط ما پزشکان و پرستاران و خانواده های آنان در سراسر کشور در حال حاضر است.

مانند پراساد Kajarekar از Borivali بمبئی که مادرش یک پرستار ارشد در دولت های محلی بیمارستان در حال حاضر عامل به عنوان یکی از مهم قرنطینه امکانات در بدترین متاثر از دولت هند است.

روز جمعه افتخار پسر تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن در مورد مادر خود قابل ستایش عزم و فداکاری در چهره مرگبار COVID-19.

در یک heartwarming پست پراساد سلام مادر خود را در ریگ روح در حالی که یادآوری جامعه اهمیت همدلی و شفقت در این زمان بحران.

در حالی که صحبت کردن به , بهتر, هند, او نشان می دهد: “من فقط می خواهم به هر کس آگاه از کار این مردم (جامعه پزشکی) انجام می دهند.”

این چیزی است که او نوشت به مادرش:

هستند بسیاری از مشاغل که گام در هر وضعیت ملی اضطراری است. اما ما موفق به درک و قدردانی از این مردم که به همه چیز.

دو روز پشت ما بودند معمولی نشسته و شام ما وقتی که مامان من که یک پرستار حرفه ای (پس از 30 سال گذشته) معمولی گفت که او خواهد بود احتمالا ماندن در بیمارستان به عنوان طولانی به عنوان مورد نیاز از بیمارستان در حال آماده شدن برای یک مرکز قرنطینه.

من به او گفتم از نگرانی و به دنبال در سن او را ترک و در خانه بماند. او در پاسخ به من متوجه چگونه تعیین می شود مردم از این حرفه هستند. او گفت: “اگر ما در زمان اضطراری ملی ، ما امضا برای این سال پیش به طوری که در چنین شرایطی ما خواهد بود آماده به خدمت. بدون توجه به آنچه.”

من بسیار افتخار از او و فداکارانه چشم انداز و هر حرفه ای است که در خدمت مردم در برابر چنین است.

من همیشه معتقد بودند در این واقعیت است که اگر شما انجام کار خود را حق همه چیز را در محل. اجازه دهید ما حمایت کشور جهان و جامعه ما با انجام کار ما مجدانه و با صداقت چون این بار این است که تعریف ما برای سال آمده است.

#fightagainstcorona #gocorona #تاج #پرستار #کشور #هند #اورژانس

– پراساد Kajarekar

پراساد Kajarekar

هر چند نگران مادرش خوب بودن در هر دقیقه پراساد نمی تواند کمک به ستایش او باور نکردنی بردگی است. “من نوشته شده این در Facebook به طوری که مردم می توانند درک کنند که چگونه متخصصان پزشکی در حال مبارزه در برابر COVID-19 و چرا مردم باید آگاه باشند از آن جدیت و مراقبت از خود” او ادعا میکند.

ما قدردانی پراساد را صمیمانه حرکت در چنین بار تلاش. کلمات خود را سزاوار به اشتراک گذاشته شود دور و گسترده ای برای تقویت روحیه ما پزشکی قهرمانان که سخت تر از بار پیش.


همچنین بخوانید: Nipah به کروناویروس: IAS افسر توضیح می دهد که چرا کرالا بهتر و آماده تر از بسیاری از


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>