بمبئی بانوی نوبت مزرعه را به یک پناهگاه امن برای 300 مجروح حیوانات رها شده!

یک فرشته نگهبان برای خیابان, حیوانات, Fiza تا به حال نیز به تصویب رسید سگ قهرمانان 26/11—Max سلطان, ببر & سزار—پس از بازنشستگی از خدمات پلیس.

Fiza شاه هنوز هم به یاد درد او احساس 21 سال پیش زمانی که او از دست داده برفی سگ برای اولین بار او تا به حال تا کنون نجات داد. در سال گذشته شاه دوباره به حال برای خداحافظی به Mastu دیگر ولگرد او نجات داد. او بیش از حد درگذشت شاه اسلحه و از دست دادن او فقط به عنوان غیر قابل تحمل.

ارتقاء

“هر بار که من نجات یک حیوان من خودم آماده به از دست دادن آنها را در یک روز اما هیچ مقدار از آمادگی روانی منطق یا قدرت کمک می کند به اندازه کافی. هیچ مادر همیشه می تواند آماده به قسمت راه با فرزند” شاه می گوید بهتر است هند.

بین از دست دادن برفی و Mastu, Fiza را نجات داده است بیش از 300 حیوانات از جمله سگ و بز و خرگوش, اسب, گاو, گاو, غازها, مرغ و گربه.

54 سال بازپروری قدیمی, مجروح, ولگرد رها شده و حیوانات بیمار به 6 هکتار مزرعه در ویرر منطقه بمبئی است.

شاه با محبت خانه برای رها

در مزرعه شاه استخدام 15 نفر که پس از رفاه حیوانات و پرورش آنها را 24/7.

چه چیزی باعث این مزرعه متفاوت از دیگر نجات خانه است که آن را تقسیم به بخش به طوری که حیوانات می توانند همزیستی مسالمت آمیز است. در واقع او نیز ساخته شده است یک حوضچه برای اردک ها و غازها.

شاه تنها در آن دسته از حیوانات که نمی تواند از خود نگاه کنید “من قویا بر این باورند که سگ های ولگرد نباید نجات و نگهداری در داخل خانه است. همه ما می توانید انجام دهید این است که آنها را تغذیه. تنها هنگامی که حیوان بیمار یا ضعیف آیا من آن را به پناهگاه خانه.”

تمام هزینه ها مانند مواد غذایی, پزشکی, درمان, تعمیر و نگهداری, حقوق کارمندان منتقله توسط Fiza که به طور داوطلبانه بازنشسته و از او کسب و کار خانوادگی و پنج سال پیش.

“من شروع به این سازمان از عشق و مراقبت و به همین دلیل من هرگز سازش با نیازهای این حیوانات حتی اگر آن را به معنی صرف 2,000 تومان روی هر یک از حیوانات به صورت منظم و معاینه های پزشکی در هر هفته. ماهانه هزینه در مزرعه می آید در اطراف تومان 4 لاخ” او می افزاید.

از اینکه بی تفاوت نسبت به ریختن عشق بی قید و شرط

Fiza آیا خجالتی نیست دور از اعتراف است که او هرگز یک فن از حیوانات.

آن برفی مرگ آورده است که از شفقت و همدلی برای حیوانات که هیچ یک از آنها را به نگاه. برای مقابله با از دست دادن او Fiza اغلب صرف شب با سگ های ولگرد در نزدیکی خانه او در Worli.

که زمانی که او از نزدیک مشاهده خیابان سگ ها و زخم های خود را. او حتی می تواند حس اگر سگ غمگین بود.

“من آنها را به یک دامپزشک و زمانی که من آمد به می دانم که یک سگ نابینا بود, یکی بود قبر جراحت در پا و غمگین بود به خاطر او رها شده بود توسط صاحبان خود را. برای روز من احساس درماندگی در مورد قادر بودن به انجام این کار بسیار برای این سگ. البته من تا به حال گرفته شده مشاوره از دامپزشک برای تغذیه آنها را به طور منظم اما من می خواستم برای انجام کاری بیشتر می گوید:” Fiza.

او پس از آن ساخته شده تا ذهن خود را برای شروع سرپناه وقتی که یک سگ درگذشت حتی پس از دادن او نیاز به توجه پزشکی “من تلاش بودند رفتن بیهوده به سگ شد در حال سقوط بیمار است. آنها را در خانه تنها راه برای ارائه مراقبت مناسب.”

ارتقاء

در حالی که هدف او این بود برای تنها نجات سگ یک تماس از یک دوست در مورد یک تومور-تحت تاثیر قرار bull همه چیز را تغییر داد.

پس از معاینه دامپزشک ادا کلماتی که شاه بود از ترس. حیوان بیچاره تا به حال تنها چند ماه به زندگی می کنند. Fiza تصمیم پس از آن و وجود دارد به نگه داشتن بول و منصوب فرد پس از او نگاه کنید. او او را به نام خالی و او گذشته خود را چند ماه بعد.

خالی از گاو با تومور
به عنوان نجات تماس نگه داشته و افزایش شاه خریداری یک کامیون برای حمل و نقل حیوانات به دامپزشک.

برای مدت کوتاهی در اوایل 2000s Fiza نیز مشغول به کار در برابر ظلم و ستم حیوانی. گاو نر و گاو بودند که استفاده می شود به عنوان جانوران بار نگه داشته بودند در شرایط وحشتناک در یک منطقه از بمبئی.

او نه تنها در زمان مسئولیت به آنها غذا بلکه تحصیل صاحبان آنها در مورد بهداشت پایه حفظ شود در میریزد.

اتفاقا بسیاری از گاوها شاه نجات داده شده اند کسانی که پرسه زدن در خیابان ها و تغذیه در ضایعات از جمله پلاستیک “من احساس بسیار غمگین برای چنین گاوهایی که من به خصوص ساخته شده ریخته و با یک ظرفیت به 100 گاو.”

شاه نیز می دانستند که سگ پلیس در حال ارسال به آشیانه هنگامی که آنها بازنشسته شوند. در سال 2012 او نوشت: یک نرم افزار ارائه شده برای اتخاذ پیراهن سگ است که به کمک پلیس بمبئی کشف بمب در 26/11 حملات.

26/11 سگ به خاک سپرده شد با احترام

“هنگامی که سگ وابسته به پلیس بازنشسته و آنها معمولا نگه داشته و در آشیانه. در حالی که آنها در حال دادن به مراقبت های پزشکی مناسب وجود دارد, وجود دارد برخی از محدودیت سطح. علاوه بر این 26/11 سگ من را نجات 30 بازنشسته سگ های پلیس در طول سال ها” به اطلاع Fiza.

با گذشت زمان دیگر حیوانات نیز در نهایت راه خود را به Fiza مزرعه.

وقتی پرسیده شد که اگر فرزندخواندگی حیوانات چیزی است که همه باید در مورد فکر می کنم Fiza می گوید:

“تصویب است که هر کس در فنجان چای. اکثر مردم امروز اتخاذ یک حیوان به عنوان یک موقعیت اجتماعی برای نشان دادن خاموش. برخی از سازمان های غیر دولتی پول نعناع به نام نجات کار می کنند. یک نکته مهم برای حفظ در ذهن در حالی که اتخاذ این است که توله سگ خود را یک روز به نوبه خود بسیار پیر و یا ممکن است به شدت مجروح. در این زمان اکثر مردم از آنها. این cruellest چیزی که می توانید انجام دهید. بنابراین اتخاذ صرفا از عشق و شفقت است.”


همچنین بخوانید: کار خستگی ناپذیر برای 12 سال آسام مرد نجات 5000+ Kaziranga حیوانات!

ارتقاء


ویرایش شده توسط Saiqua سلطان

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>