بمبئی Duo پایدار خانه های کاهش لوایح انرژی & 30 درصد ارزان تر است!

از خانههای ساخته شده در ناچیز بودجه Rs 22 lakhs برای تهیه محلی مواد ساخت و ساز از یک شعاع 3-5 کیلومتر unTAG تنظیم است مقرون به صرفه و پایدار معماری اهداف

ارتقاء

As a دانشجویی, من می خواستم به تغییر اسطوره است که معماری منحصر به فرد هستند به مردم با پول است. بخش بزرگی از ما برادری تهیه می کند به سطح توده مردم و یا یک انسان معمولی در مناطق شهری است. بنابراین ساختمان بودجه دوستانه خانه های ما شد مهمترین قانون” می گوید: Gauri Satam از بنیانگذاران بمبئی-بر اساس unTAG معماری و طراحی داخلی شرکت است که معتقد است در ساخت خانه های پایدار.

از سوی دیگر Tejesh Patil, unTAG دیگر بنیانگذار همواره شیفته انرژی-کارآمد طرح است. در سخنان خود “پایداری است و نه فقط یک برچسب است اما یک رویکرد جامع است که از اول شروع بذر اندیشه و در نهایت می شود یک زندگی پایان دادن به کاربران است. من همیشه می خواستم برای کشف راه هایی برای ادغام انرژی خورشیدی منفعل و موثر سیستم خنک کننده طبیعی در پروژه ها.”

این دو روش منجر به مفهوم از خود شرکت معماری که در آن معماری پایدار است و نه فقط یک عمل اما یک راه زندگی است.

آب و هوا پاسخگو خانه

این دو را ريشه تعهد نسبت به ساخت آب و هوا-پاسخگو خانه های مقرون به صرفه و وفاداری تزلزل ناپذیر برای مینیمالیسم و بومی طرح های در حال آشکار در پروژه های خود را.

“کار ما در اطراف پارامترهای خاص به سایت آب و هوا و فرهنگی. این باعث می شود هر پروژه منحصر به فرد و کاهش کلی هزینه ساخت و ساز 30 درصد است. چشم انداز ما این است که به قیمت مناسب خانه های لوکس در حالی که به اهمیت محیط زیست” Gauri می گوید بهتر است هند (TBI).

خانه های پایدار: دوستدار محیط زیست و کم هزینه

پس از فارغ التحصیلی از معتبر آقا J J دانشکده معماری بمبئی در سال 2008 Gauri و Tejesh در ادامه به حک کردن مسیر خود در جهان از طراحی خانه.

در حالی که Gauri کار کرده و با عبور طراحی (احمدآباد) و اسپاسم طراحی معماری (بمبئی), Tejesh کار با سانجی Prakash & همکاران در دهلی نو و Opolis معماران (بمبئی).

برای unTAG طراحی کم هزینه و دوستدار محیط زیست معماری محصولات از هر یک از دیگر.

از کار در کارشناسی ارشد برنامه ریزی پروژه های لوکس, آخر هفته خانه های پایدار موسسات به موزه جهانی اواز یا موسیقی دو نفری جمع آوری مجموعهای از تجربه و مهارت و دانش خود را از مربیان قبل از شروع رویایی خود و شرکت خود را بر اساس مجموعه ای از اصول است.

برای duo جنبه های طراحی کم هزینه و دوستدار محیط زیست معماری در درجه اول محصولات از هر یک از دیگر.

“استفاده از سالم و یا به صورت محلی منابع مواد باعث کاهش مواد اولیه هزینه. در ضمن ما مواد پالت بیشتر اقلیمی مناسب و ارزان تر نسبت به محصولات بالا پایان منابع از خارج از کشور مانند وارداتی, ایتالیایی, تیله. معمولا در پروژه های ما کلی ساخت و ساز با پایه داخلی هزینه می آید به حدود 1400-1500 تومان در هر فوت مربع که برابر معمول از نرخ بازار 2,000 تومان. ما ساخت و ساز مواد در محدوده به صورت محلی با استفاده از آجر پخته منطقه استخراج سنگ های بومی دیوارهای گلی به بومی چاشنی, چوب” به اطلاع Tejesh.

اجرای آب و هوا-پاسخگو استراتژی

درمان چشم انداز به عنوان یک جنبه حیاتی, Gauri و Tejesh ساخته شده Maharashtrian-سبک خانه با حیاط مرکزی و جادار و در عین حال کنترل دهانه در Dakivali روستا در سال 2019.

نگاه و احساس از این خانه ممکن است لوکس اما به عنوان دیوانه به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد از آن ساخته شده بود در یک ناچیز بودجه Rs 22 lakhs.

طرح های سنتی مانند jaalis, verandahs ایجاد دمای محیط

“مشتری یک کشاورز می خواستم مدرن ساختار با ماهیت طبیعت است. آن را به چالش کشیدن برای ساخت یک خانه در 1400 متر مربع.ft منطقه است. بنابراین ما interplayed با طرح های سنتی مانند jaalis, verandahs و aangans برای ایجاد یک محیط زیست است که تضمین دمای محیط با استفاده از خنک کننده طبیعی حتی در طول ماه های تابستان اوج می گوید:” Gauri.

بازیافت بلوک خاکستر jaali در نزدیکی در ورودی بلوک خارج گرد و غبار از مجاور kuchcha جاده و همچنین اعمال یک کنترل آب و هوا, اندازه گیری با محدود کردن سخت گرما در حالی که فیلتر غرب نسیم.

بازیافت بلوک خاکستر jaali در نزدیکی ورودی

این aangan, جمع و جور, حیاط مرکزی حمایت مجسمه چمپا (Plumeria) درخت می شود رنگ طبیعی ترین بخشی از روز است که باعث کاهش دمای 3 تا 5 درجه است. در ضمن دیگر حیاط و در ورودی بلوک از نظر فضاهای خصوصی از برای غیر خودی و در همان زمان اجازه می دهد تا کافی صلیب-تهویه.

این Maharashtrian-سبک خانه ساخته شده بود ناچیز بودجه Rs 22 lakhs

اواز یا موسیقی دو نفری استفاده منفعل طرح های خورشیدی مانند بزرگ سه طبقه ساخته شده است و مناسب دهانه. بیشتر به کاهش حرارت آنها نقاشی شده تراس در سفید و هم کف با کتا سنگ. چشم انداز اطراف نیز ادغام تکنیک های ساده بازیافت آب و برداشت با استفاده از پالايش سبز و آب های زیرزمینی شارژ.

به طور مشابه Chira (laterite) یک بومی سنگ مورد استفاده قرار گرفت به عنوان اصلی ترین عنصر ساختاری برای کنترل درجه حرارت شدید یک تازه ساخته شده خانه nestled در شکوه سبز باغ در Ozram ایجاد کرد در ماهاراشترا.

خانه های پایدار: در وریندون داخلی متوسط در 4-5 درجه پایین تر از دمای خارج

“Chira شد تهیه شده از 3 متر دور معدن. با توجه به آن متخلخل طبیعت Chira رفتار مانند سفال نگه داشتن دمای داخلی 4-5 درجه پایین تر از دمای خارج در طول تابستان است. در حالی که ستبری آن محافظت از خانه های سنگین موسمی جنوب غربی دوش” سهام Tejesh.

کف و دیواره های داخلی داده شد یک لایه اضافی از عایق حرارتی با استفاده از هند Kotah سنگ و به صورت محلی در دسترس قرمز مایل به قهوهای کاشی سقف تشکیل سنتی, سقف شیب دار, ارائه سایه در طول روز در حالی که اجازه دادن به هوای گرم فرار.

خانه های پایدار: سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه

به نام “وریندون’, this پایدار خانه ساخته شد صرفا در بودجه lakh 10 تومان در سال 2015 “پس از زندگی در شهر بمبئی بازنشسته زن و شوهر مختصر بود که به طبیعت و انجام حداقل هزینه 1000 فوت مربع بومی-مدل دهید خانه رعیتی” می گوید: Gauri.

بازیافت عامل در اینجا محور دور انداخته چوب از یک معبد تخریب سایت در روستای “ما آماده چاشنی چوب از محلی العین چوب jackfruit و sal چوب در تنها 10 ، 000 تومان. چوب مورد استفاده مجدد قرار برای درب و پنجره و مبلمان.”

خانه های پایدار: داخلی انجام شد و در بازیافت چوب

گرمسیری برنامه ریزی از خانه حصول اطمینان از عبور تهویه و کافی غیر مستقیم نور طبیعی در خانه کاهش وابستگی به چراغ های الکتریکی و تهویه مطبوع و طرفداران در نتیجه کاهش قبض برق ،

طراحی یک آینده پایدار از طریق معماری

برای unTAG پایدار معماری یک راه زندگی

Gauri و Tejesh کار کرده اند و در حدود 40 سازگار با محیط زیست و پروژه های اقتصادی پایدار است. به طور طبیعی خود را با دمای کنترل شده استراتژی های وفاداری با ساخت و ساز محلی مواد و پایبندی به سنتی زیبایی شناسی را به دست آورد چندین تمجید.

هر چند رسما تنها 5 سال, معماری استودیو در حال حاضر مسجل معتبر طراحی جوایز مانند IAB را طراحان جوان جایزه 2016 و روند پایدار ترین پروژه جایزه 2016 برای همجوشی بین مدرن و معماری سنتی.

در فراق توجه داشته باشید این دو را تقویت اهمیت پایدار و مقرون به صرفه معماری و راه ما را به همزیستی با طبیعت در آینده است.

“به عنوان معماران ما می تواند کمک قابل توجهی با کار در سطح توده مردم چیزی که ما یاد گرفتیم از آثار Srilankan معمار جفری باوا و کرالا معمار لوری بیکر. ما می توانید شروع به درک خواسته های مشترک انسان آموزش به آنها ارزش سازگار با محیط زیست آگاهانه طرح در حالی که قصد بازگشت به سنتی روش های ساخت و ساز و ورزش آب و هوایی حرارتی-آرامش عناصر. با کمک حق و شور و سازگار با محیط زیست با حساسیت ما می توانیم تغییر شیوه زندگی ما همگام با توسعه پایدار می گوید:” Tejesh.


همچنین بخوانید: بدون جراحی و یا سیمان این معمار خانه های قابل بازیافت خواهد شد و آخرین قرن!


همه عکس ها از منابع unTAG.

دریافت در تماس با unTAG اینجا

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>