بمبئی معمار Duo استفاده از ‘زمین بلوک’ به نگه داشتن خانه 7 درجه سردتر به طور طبیعی!

آنچه که ما عشق ؟ که 65-95 درصد از ساختمان قطعات خود را در پروژه های زیست تخریب پذیر! #SustainableHomes

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


With تغییر آب و هوا بلندی در بزرگ ضروری است که ما فکر ساخت خانه های هستند که نه فقط به نگاه خوب است اما باید حداقل کربن. از این رو ما باید به دنبال محیط زیست راه حل و مهمتر از همه معماران و مهندسین و شرکت های که می تواند کمک به ما در تلاش ما.

یکی از این شرکت است ‘قرار دادن دست خود را با هم’ (PYHT) بر اساس بمبئی-بیوگرافی-شرکت معماری است که با استفاده از محلی و مواد طبیعی ساختمان و طرح خود را به آب و هوا انعطاف پذیر پروژه های در اکوسیستم طبیعی و درگیر جوامع محلی.

راه اندازی و تاسیس شد و در ماه ژوئن سال 2011 توسط یک گروه از پنج نفر تازه از مدرسه معماری. در حال حاضر دو تا از اصلی پنج موسسان به طور فعال مدیریت عملیات در PYHT.

زیستی-معماری شرکت Manali اقامتگاه پروژه

آنچه که انگیزه شروع یک بیوگرافی-شرکت معماری?

“من فکر می کنم ما ارزش پایداری زیادی برای انجام این کار با چه آورده اند. اگر من برای خودم صحبت می کنند, من را دیده اند که چگونه زباله شد و کارآمد مدیریت و چگونه منابع بودند آگاهانه مصرف می شود. علاوه بر اعضای موسس بودند همه دانشجویان معماری و ارزش های مشابه از پایداری و حساسیت های طراحی. ما متوجه این فضا ما می خواستیم به کاوش و این چیزی است که منجر به تولد ما شرکت می گوید:” co-بنیانگذار و معمار Shahveer Irani.

تا به حال آنها را تکمیل کرده اند حدود هشت پروژه و در حال حاضر در حال کار بر روی سه. یک چیز جالب توجه در برنامه های خود است که حدود 65 درصد به 95 درصد از مواد و مصالح ساختمانی مورد استفاده در هر یک از این پروژه ها زیست تخریب پذیر است. این شامل مواد مانند بامبو و چوب و آهک و گل و سنگ. بعلاوه خود USP استفاده از تکنیک های بومی برای ساخت آب و هوا-انعطاف پذیر, خانه به خصوص با استفاده از فشرده و گل و آجر است که می تواند خانه ها کولر با 7 درجه!

از دانش آموزان به بیوگرافی معماران

Rehab (سمت چپ) و Shahveer از بنیانگذاران شرکت از قرار دادن دست خود را با هم

بنیانگذاران Rehab عطاری و Shahveer Irani ملاقات به عنوان دانش آموزان در مجلسى دانشکده معماری در بمبئی. پس از اتمام تحصیل در سال 2010 آنها همراه با دیگر batchmates,

تصمیم به شروع PYHT. اما آنها نیاز به تجربه و تخصص برای رفتن در مورد عملیات خود را کارآمد. بنابراین آنها شروع دوره از پژوهش.

“ما شروع به حضور در کارگاه های آموزشی و نشست با افرادی که در حال حاضر در حال بررسی پایداری فضا. ما شروع به گرفتن واقعا پروژه های کوچک بر روی دوستان و خانواده ما را خانه روستایی. من به یاد داشته باشید ما ساخته شده است یک دروازه کوچک با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست مانند بامبو و یک پوشش برای یک مخزن آب” به یاد می آورد Shahveer.

این دوره از تحقیقات به طول انجامید در حدود هشت ماه پس از تاسیس این شرکت است. شرکت صعود خود اولین پروژه کامل با کمک از طراحی داخلی استاد از دانشگاه.

با استفاده از گل و بامبو برای ساخت یک ساختار در نپال

“استاد ما بود در حال حاضر آگاه از شرکت و نوع معماری ما علاقه مند بودند. او در طراحی فضای داخلی برای یک مشتری در Kamshet نزدیکی لوناوالا. مشتری می خواستم برای ساخت یک آخر هفته را در خانه و ما استاد ما را در تماس با آنها می گوید:” Shahveer.

در این پروژه معماران جوان مشغول به کار تحت هدایت خود استاد برای ساخت خانه استفاده از گل. آنها هزاران نفر از کارگران شاغل در این منطقه آنها را آموزش دیده و در زمان بخشی در روند ساخت و ساز.

بنیاد خانه ساخته شده از سنگ و سیمان در حالی که دیوارهای ساخته شده از آجر و ملات گل با استفاده از ‘بلال روش’ که در آن توپ گل شد لایه در بالای یکدیگر است. گل مورد استفاده برای این منظور کاوش های باستان شناسی بود از سایت ساخت و ساز خود را.

یکی دیگر از پروژه های به یاد ماندنی Shahveer به یاد می آورد یک خانه رعیتی آنها ساخته شده است در Khadavli. آنها ساخته شده است این خانه با استفاده از تکنیک فشرده تثبیت زمین بلوک (CSEB) که اساسا گل و آجر ساخته شده و با استفاده از یک دستگاه به نام “Auram مطبوعات’ توسعه یافته توسط Auroville زمین موسسه. این اولین بار بود آنها با استفاده از CSEB و در زمان خانه ساخته شده بود آنها دریافتند که دمای داخل شد و هفت درجه سردتر از خارج.

خود را در خانه رعیتی پروژه در Khadavli اولین بار بود که آنها با استفاده از فشرده تثبیت زمین بلوک

“با استفاده از گل است یک راه عالی برای مقابله با کربن. نه تنها آن است که زیست تخریب پذیر, اما از آن است که به راحتی در دسترس در همه جا می توان آن را به راحتی جا به تکنیک های ساختمان. همچنین با استفاده از گل اتحاد حرارتی مزایای معنی درجه حرارت داخل سرد در تابستان و بالعکس در زمستان” به اطلاع Shahveer.

تکمیل چنین پروژه هایی بود نه فقط یک تجربه یادگیری, اما آنها نیز به معماران جوان اعتماد به نفس را بیشتر به چالش کشیدن پروژه ها در آینده است.

آیا فرآیندهای پس از آن که تیم به شرح زیر است که آنها برای اولین بار در یک پروژه ؟

اگر چه PYHT است که بر اساس بمبئی آنها در انجام پروژه های دور و گسترده از جمله در بی رحم موقعیتهای Manali و نپال.

بهترین ویژگی های خود را Khadavli پروژه است که ساختار تقریبا 7 درجه خنک تر از محیط خارج است.

“ما برای اولین بار در سایت و مطالعه آن را از نزدیک برای هر نقطه بین سه روز تا یک هفته. این به ما می دهد بینش به مواد است که به صورت محلی در دسترس است و که در آن به منبع آنها را از. ما همچنین نگاهی به تکنیک های ساختمان است که بومی به منطقه و دیدار با بکارگیری پیمانکاران و سازندگان. به این ترتیب زمانی که این پروژه در حال انجام است این پروسه را می توان یکپارچه انجام شده” مشترک Shahveer.

گاهی اوقات معماران آوردن تکنیک های جدید به جدول که بسیاری از سازندگان ممکن است آشنا با. در این صورت آنها نیز آموزش و انجام کارگاه های آموزشی برای کارگران به آنها آموزش در مورد این تکنیک است.

صحبت از تکنیک های Shahveer خود را طول می کشد زمان به توضیح چند مورد از این برای ما.

ایوان در Khadavli خانه رعیتی

این مهم است که به اذعان این واقعیت است که گل را می توان در راه های مختلف به ساختار منحصر به فرد از ویژگی های.

همان مخلوطی از گل و آهک استفاده می شود در بلال تکنیک استفاده می شود تا آجر شناخته شده به عنوان ‘ادوبی’. این آجر در حال خشک, صرفه جویی در سوخت و محیط زیست از تولید گازهای گلخانه ای.

اما نمی توان فقط به هر گل و استفاده از آن را به آجر. آن است که تنها پس از چند دور تست و آزمایش هایی که آنها می آیند تا با حق آجر. Shahveer سهام که در حالت ایده آل, گل مخلوط باید حاوی 15 تا 20 درصد خاک رس 65 تا 70 درصد ماسه و 5 تا 7 درصد آهک و بقیه باید گل و لای شن و آلی دیگر مطالب.

یکی دیگر از روش آنها استفاده آماج دیوار تکنیک که در آن گل و لای مخلوط (با آب کمتر و محتوا) است که آماج به یک قالب. پس از آن است که خشک شده آن را به شکل دیوارهای ساختار یک بار ساخته شده است.

داخل Khadavli خانه رعیتی

در علاوه بر این به خشت آنها نیز استفاده CSEB و پس از PYHT خود را نمی کند یک Aurum مطبوعات آنها منبع این آجر از یک پیمانکار در گوردهن Ecovillage در Wada, Maharashtra.

در نهایت Shahveer صحبت می کند در مورد ‘ترکه برای ساختن سبد و مالیدن’ روش که یک روش ساختمان که در آن نوار بامبو بافته شده به یک شبکه است که daubed با گل مخلوط.

رفتن محلی با مشتریان خوشحال

در علاوه بر این به سازه های ساختمانی با استفاده از مواد طبیعی PYHT با استفاده از منابع محلی مواد.

داخل پایدار اقامتگاه در یک روستا در نزدیکی Manali جایی که آنها ساخته شده از تخته سنگ ها بخشی از ساختار.

یک مثال عالی از این است که یک پروژه را اجرا کردند در Burwa روستا در Manali. مشتریان بودند Smarika رعنا و شوهر او که می خواست به تغییر پایگاه خود را از بمبئی به Manali در پیگیری کندتر زندگی است.

زن و شوهر می خواست برای ایجاد یک اقامتگاه در یک هکتار زمین مشرف به Dhauladhar محدوده. اما آنها آگاهانه از یک نخست جنبه.

“ما می خواستیم خانه به طور آگاهانه ساخته شده با استفاده از به طور طبیعی و محلی مواد در دسترس با استفاده از تکنیک های سنتی منطقه است. ما نمی خواهید به آن ” شهر مردمی که پول ساخت نگرش با هیچ چیز برای اضافه کردن مقدار به. ما می خواستیم به آگاه و متوجه در حالی که ساخت ما اقامتگاه” سهام Smarika سابق مدیر در Shemaroo سرگرمی.

گل و لای و سنگ به صورت محلی در دسترس استفاده شده است برای ساخت اقامتگاه در منالی

زن و شوهر در نهایت در بر داشت پاسخ خود را در PYHT. هنگامی که الزامات ارتباط برقرار شد و معماران رفت و بر روی زمین و طراحی خانه با استفاده از به صورت محلی در دسترس اسلب سنگ.

ساخت و ساز آغاز شد و در اواسط سال 2017 و تکمیل شد در عرض یک سال است. با شش اتاق های موجود, ‘جایی اقامتگاه’ افتتاح شد درهای خود را به مهمانان در نوامبر سال 2018 است.

“من دوست دارم این واقعیت است که دیوار واقعا ضخیم. پس آن را گرم و دنج. همچنین آنها ساخته شده در اطراف محیط طبیعی است. وجود تخته سنگ بزرگ است که بخشی از این خانه در حال حاضر. آن را واقعا احساس می کند مانند ما در حال زندگی در میان طبیعت می گوید:” 40 ساله.

صاحب اقامتگاه Smarika می گوید که به دلیل در دسترس محلی سنگ های مورد استفاده در شب آن را می شود واقعا خوب و دنج.

چالش ها و به دنبال به جلو

Shahveer توضیح می دهد که هر زمان که آنها با سازندگان محلی آنها اغلب با مقاومت و شک و تردید در مورد تکنیک های ساخت و ساز آنها می خواهند به ارمغان می آورد به جدول. اما با آموزش و کارگاه های آموزشی با سازندگان محلی آنها قادر به برقراری ارتباط ایده های خود را.

خود را در Nashik پروژه ای است که ساخته شده است با استفاده از مواد طبیعی مانند سنگ و گل و چوب خیزران

“همچنین از آنجا که ما با استفاده از مواد طبیعی به جای صنعتی آنهایی که آن را دشوار است برای تأمین تمام عناصر. برای ساخت یک دیوار اگر ما با استفاده از گل ما نیاز به تست آن و ساخت یک نمونه قبل از رفتن پیش با ساخت و ساز. این به ما طول می کشد برخی از زمان” توضیح می دهد که Shahveer.

بدون در نظر گرفتن زیستی-شرکت معماری است که بسیاری از چیزهایی که برای نگاه به جلو به.

Shahveer ذکر شده است که آنها کار بر روی یک بامبو خانه رعیتی پروژه در Alibaug و یک اقامتگاه در Nashik. از آنجا که همه کار آمده است به توقف در حال حاضر آنها می خواهند برای پایان این پروژه ها به عنوان به زودی به عنوان کار آغاز می شود.

گل دیوار در Nashik پروژه

او همچنین اطلاع داد که در آینده زیستی-شرکت معماری قصد دارد به مقیاس کسب و کار خود را با تولید مبتنی بر زمین کشاورزان و روشنایی. مبلمان بامبو است چیز دیگری که آنها می خواهند به کشف اطلاع Shahveer.

“وجود دارد مقدار زیادی از دامنه را برای تکنیک های ساختمان به اجرا در مناظر شهری. ساختمان هایی مثل بیمارستان ها و موسسات آموزشی می تواند ساخته شده با استفاده از مواد طبیعی است. ایده این است که برای کاهش مصرف انرژی و آسیب به محیط زیست است. در دراز مدت ما چشم انداز اصلی این است که برای ایجاد یک تاثیر ملموس از طریق ما کار می گوید:” Shahveer امضای کردن.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>